با کیفیت ترین و بهترین قیمت را  کشمش سبز گلستان در بازار دارد و همانند سایر کشمش های موجود در بازار، دارای قیمت های متفاوتی است اما این محصول همانگونه که از نامش پیداست نسبت به دیگر گونه های کشمش قیمتی ارزان تر دارد.

مانند تمام میوه های خشک، کشمش نیز منبع بسیار خوبی از انرژی است، در تمام طول سال در دسترس است، به راحتی با خود حمل می شود و به راحتی ذخیره می شود.

چیزی که ما کمتر می دانیم این است که آنها به اندازه ای که ما فکر می کنیم کالری نیستند. آنها حتی متحدان بسیار خوب رژیم هستند، زیرا از سکته جلوگیری می کنند.

بسیاری از فنل ها، موادی با قدرت آنتی اکسیدانی فوق العاده و به ویژه مقدار زیادی رسوراترول، فنلی که از قلب محافظت می کند و از خطر ابتلا به سرطان جلوگیری می کند ، که با یک سبک زندگی سالم مرتبط است.

همچنین در رژیم غذایی غربی بسیار کم وجود دارد، به طور عمده در سویا وجود دارد و در این منطقه از جهان کم مصرف می شود.
عناصر کمیاب چهار برابر بیشتر از انگور تازه: کلسیم، آهن، منیزیم، پتاسیم.

درست است که کشمش قند زیادی دارد. با این اوصاف برخلاف قندهای سریع و نشاسته، قندهای میوه چاق کننده نیستند. اگر میوه به صورت خام و بدون قند یا چربی اضافه مصرف شود، این امر حتی بیشتر صادق است.

کشمش

غنی از ویتامین ها و کربوهیدرات ها، آنها باید قبل و در حین ورزش جویده شوند تا عملکرد بهینه شود. بر اساس مطالعه انجام شده، کشمش می تواند نتیجه مشابه را به صورت طبیعی تر و با هزینه کمتر به دست آورد.

علاوه بر این، انگوری که به صورت ارگانیک رشد می‌کند، از مصرف تغذیه‌ای 40 درصدی در مقایسه با سایر انواع مصرف سود می‌برد. و از نظر مالی، انگور ارگانیک بسیار در دسترس باقی می ماند.

انگور با دانه به دلیل محتوای بالای رسوراترول شناخته شده است، بنابراین قدرت آنتی اکسیدانی واقعی را به شما می دهد. آنها همچنین به دلیل توانایی آنها در محافظت از پوست در برابر اثرات اشعه ماوراء بنفش و کند کردن پیری اپیدرم، مبارزه با سرطان پوست را ممکن می کنند.

اگر دوست دارید یک مکمل غذایی جالب از این نظر را امتحان کنید، ما عصاره هسته انگور برند DYNVEO را برای شما تست کرده ایم و آن را به گرمی توصیه می کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *