ما نحوه انتخاب روفرشی مناسب، مزایا و معایب روفرشی در مقایسه با انواع دیگر کفپوش ها، نحوه پیدا کردن یک قالیشویی، چرا واقعا به زیرانداز نیاز دارید و موارد دیگر را توضیح می دهیم. قبل از خرید روفرشی، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید: چقدر می خواهید هزینه کنید هزینه ها می تواند از کمتر از 5 پوند در هر متر مربع برای یک پارچه مصنوعی ساده تا بیش از 100 پوند در هر متر مربع برای یک طرح دستباف ممتاز متفاوت باشد.

به چه چیزی باید توجه کنیم؟

چه کسی (و چه چیزی) روی روفرشی راه می‌رود مناطق پرتردد مانند راهروها به مواد بادوام‌تری نیاز دارند. اگر بچه دارید، به چیزی نیاز دارید که به راحتی تمیز شود، در حالی که حیوانات خانگی با چنگال، فرش و فاکتور فروش ارزان حلقه دار را که به راحتی گیر می کنند رد می کنند. ظاهر و احساس نحوه ساخت فرش شما بر ظاهر آن – از براق و مخملی گرفته تا سفت و متراکم – و احساس آن در زیر پا تأثیر می گذارد. به این فکر کنید که آیا شمع نرمی می خواهید که بتوانید انگشتان پای خود را در آن فرو کنید یا چیزی صاف تر و پایدارتر.

کدام نوع روفرشی را انتخاب کنید؟

از پشم دست‌بافت گرفته تا مواد مصنوعی مخمل‌دار گرفته تا سیزال سخت‌گیر، مواد زیادی در دسترس هستند. انتخاب شما به محل استفاده از روفرشی و همچنین بودجه شما بستگی دارد.

انتخاب بین روفرشی و سایر انواع کفپوش مانند لمینت یا چوب به نحوه برنامه ریزی شما برای استفاده از اتاق و همچنین ترجیحات سبک شما بستگی دارد. کفپوش‌های لمینت یا چوبی برای مکان‌های پرتردد که نیاز به تمیز کردن مکرر دارند، مانند اتاق نشیمن، مطالعه و اتاق‌های بازی، بسیار عالی است. در همین حال، موکت اتاق را گرم‌تر می‌کند و به عایق‌بندی و عایق‌بندی کف‌های شما کمک می‌کند. در اتاق هایی که تمایل دارید پابرهنه راه بروید، مانند اتاق خواب، می تواند یک انتخاب عالی باشد. در نوامبر 2021، 6381 نفر را که در پنج سال گذشته فرش و فاکتور فروش کالا خریده بودند، بررسی کردیم. اکثر پاسخ دهندگان به ما گفتند که فرش خود را برای راحتی، گرما و احساس آن انتخاب کرده اند. در اینجا خلاصه کامل دلایل اصلی مردم برای انتخاب فرش آورده شده است: 68% – راحتی زیر پا 67% – گرمی زیر پا 61% – ترجیح دادن احساس 51% – ترجیح ظاهر 30% – عایق صدا 26% – برای عایق کاری 12% – خرید آسانتر و /یا نصب 6% – ارزان تر بود صاحبان فرشی که با آنها صحبت کردیم به دلایل عملی متعددی نیز برای انتخاب فرش نسبت به سایر انواع کفپوش اشاره کردند

خرید فاکتور فرش

از جمله: نامناسب بودن کف برای گزینه های دیگر، مانند لمینت برای ایجاد لغزش نخوردن. سطح روی پله‌ها سگ‌های خانگی که لمینت را خیلی لغزنده می‌بینند که نمی‌توانند روی فرش راه بروند، بلند کردن آن برای انجام کار روی تخته‌ها یا لوله‌کشی در زیر آسان‌تر است و راحت‌تر روی سطوح ناهموار قرار می‌گیرند و کار بهتری برای پنهان کردن عیوب انجام می‌دهند.

 

روفرش‌ی های جدید می‌توانند تا چند هفته پس از پهن شدن، گلوله‌های کرکی بریزند. مقداری از ریزش کاملا طبیعی است و می‌توانید با جاروبرقی مرتب آن را کنترل کنید. برای اینکه فرش خود را سالم نگه دارید، راهنمای خرید قالیشویی و توصیه های ما در مورد نحوه تمیز کردن روفرشی را بررسی کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *