پخش حصیر زیرانداز مسافرتی ارزان اصفهان را مجموعه ای ما بر عهده دارد که انواع زیرانداز حصیری مسافرتی با برند های معتبر را از کارخانه زیرانداز پلاستیکی حصیری به قیمت عمده کارخانه به سراسر کشور ارسال می کند.برای خرید انواع زیراانداز و دریافت لیست قیمت محصولات مجموعه ای ما با مدیر فروش با شماره درج شده در صفحه در ارتباط باشید.

پخش حصیر زیرانداز اصفهان

اضفهان قطب تولید زیرانداز حصیر پلاستیکی در کشور می باشد چ.ن تمام برند های معتبر که پخش حصیر زیرانداز اصفهانانواع زیرانداز پلاستیکی حصیر را تولید و به صورت عمده به بازار های مختلف ارسال می کنند در اصفهان می باشند.که پخش حصیر زیرانداز تولید شده در این کارخانه ها را مجموعه ای ما با افتخار انجام می دهد.
حصیر پلاستیکی تولید شده در کارخانه های تولید کننده اصفهان با دو کیفیت زیر تولید می شود.که هر دو کیفیت به صورت مسافرتی و تخته ای تولید می شوند.

  • حصیر یک تیکه
  • حصیر دو تیکه

زیرانداز مسافرتی ارزان اصفهان

زیرانداز ارزان به معنی بی کیفیت بودن زیرانداز نمی باشد بلکه کیفیت بالا و قیمت عمده بسیار مناسب این زیرانداز های تولید شده در اصفهان می باشد که در با برند های مختلف تولید می شوند.
زیرانداز ارزان اصفهان بیشتر در کیفیت های زیر تولید و به کشور های مختلف صادرات می شود که قیمت زیرانداز ارزان با توجه به کیفیت و برند آن قیمت گذاری می شود.زیرانداز مسافرتی ارزان اصفهان

زیرانداز ارزان پلاستیکی به صورت ریز بافت و درشت بافت تولید می شود که ریز بافت آن بسیار با کیفیت تر می باشد و بیشتر کارخانه های اصفهان با مجهز کردن دستگاه های روز دنیا زیرانداز را در سال های اخیر به صورت یک تیکه و با مواد درجه یک تولید می کنند.
سایز بندی زیرانداز ارزان حصیر اصفهان به شرح زیر می باشند.

  • حصیر 12 یارد
  • حصیر 9 یارد
  • حصیر 6 یارد
  • حصیر 4 یارد

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *