واردات روفرشی ابریشمی کشدار طرح فرش جدید ترک که از محصولات ویژه کشور ترکیه می باشد، با قیمت بالایی در بازار به فروش می رسد و این محصول را می توانید با قیمت ارزانتر از عمده فروشان خریداری کنید.برای خرید روفرشی کشدار با مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

روفرشی، همانطور که از شکل ظاهری آن مشخص می باشد، از پارچه ای ضخیم تشکیل شده که همانند قالی بوده و اما با وزن بسیار کمتری در بازار به فروش می رسد. واردات روفرشی ابریشمی به صورت عمده توسط بازرگانان ایرانی صورت می گیرد.

روفرشی ابریشمی طرح فرش

روفرشی در انواع و مدل های ویژه و زیبایی با تنوع رنگی بالا، تولید می شود، که البته دارای طرح های متفاوتی می باشد. این محصول به دلیل ضخامت کمی که دارد، در سفر و گردش استفاده می شود.روفرشی ابریشمی طرح فرش

 

از انواع روفرشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روفرشی کلاسیک با طراحی ترنج و لچک
  • روفرشی مدرن با طرح دو طرفه و نخ شانل
  • روفرشی مدرن ابریشمی با طراحی بسیار زیبا
  • روفرشی ترک کشدار، نوع دیگر از طراحی ترکی و مدرن

روفرشی ابریشمی، از طرح های بسیار زیبا و مدرن بوده که از الیاف مصنوعی ابریشم تولید می شود و این محصول دارای لطافت و زیبایی خاصی می باشد. روفرشی ابریشمی، به دلیل شفافیت در نخ بیش ترین توجه را به خود جلب می کند و با قیمت عمده ای در بازار به فروش می رسد.

فروش عمده روفرشی طرح فرش

روفرشی ابریشمی، از کیفیت بسیار عالی برخوردار بوده و به دلیل ضد الکتریسیته بودن بیش ترین فروش را داشته است. فروش روفرشی طرح فرش که از نوع ابریشم می باشد، به دو صورت در بازار انجام می شود که عبارت اند از:فروش عمده روفرشی طرح فرش

فروش عمده روفرشی باعث می شود تا قیمت ها به طور قابل توجهی کاهش یابد و به همین دلیل شما می توانید برای خرید ارزانتر این محصول با عمده فروشان در تماس باشید.

سایز بندی روفرشی ترک کشدار به شرح زیر می باشد.

واردات روفرشی ابریشمی

روفرشی ابریشمی، از زیباترین انواع روفرشی است که علاوه بر زیبایی دارای کیفیت و لطافت زیادی می باشد. این محصول از خصوصیات عمده ای برخوردار است که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • این محصول دارای قابلیت شستشو می باشد.
  • بسیار لطیف و زیبا بوده است.
  • ضد الکتریسیته از خصوصیات این محصول می باشد.
  • شکل اکثر روفرشی های ابریشمی مستطیلی است.
  • جنس روفرشی ابریشمی از کوبلن و الیاف ابریشم مصنوعی است.

واردات روفرشی ابریشمی، به صورت عمده از کشور هایی چون ترکیه صورت می گیرد و در بازار ایران از اهمیت خاصی برخوردار بوده است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *