روفرشی 6 متری متناسب ترین سایز روفرشی ها می باشد که بر حسب پارامتر های مختلف قیمت‌ گذاری می‌ شوند. این روفرشی ها برای استفاده‌ های زیادی طراحی و تولید شده‌ اند و می‌توان گفت که بهترین نوع روفرشی ها با جنس های مختلفی در کشور وجود دارند، برای اطلاع از قیمت و خرید آن ها می توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی اقدام کرده و بهترین کالا را درب منزل تحویل گرفت.

قیمت روفرشی 6 متری

روفرشی 6 متری

روفرشی 6 متری روفرشی ۶ متری دارای ابعاد ۲ متر در ۳ متر می باشد، این رو فرشی ها کیفیت بسیار زیادی دارند و با پخش شدن روی فرش از آن ها مواظبت می کنند، آن ها همچنین سبب می شوند که دوام و طول عمر فرش ها بیشتر شود و کثیف نگردند. روفرشی ها دارای بهترین جنس ها بوده و حجم مواد اولیه ای که در تولید آن ها به کار برده می شود، گران تر باشد. قیمت این محصولات نیز بیشتر می‌ شود، گزینه‌ های زیادی بر کیفیت این محصولات تأثیر گذار هستند.

روفرشی های شش متری با رنگ‌ های سرمه‌ ای، گردویی، کرم، فیروزه ای و غیره عرضه می‌ شوند. تمامی این رنگ ها دارای طرفداران خاص خود هستند و امکان ست کردن آن ها با فرش مورد نظر انجام می گردد.این روفرشی هایی که دارای تنوع رنگی بی نظیری هستند و از استفاده بالایی برخوردار می باشند.

هر چه کیفیت این محصول بیشتر باشد، دوام و طول عمر آن ها نیز بیشتر می گردد. گزینه های زیادی در قیمت‌ گذاری این محصولات حائز اهمیت هستند و می توان آن ها را بر اساس رنگ های مورد نظر و بخش های که مورد استفاده قرار می گیرند، این روفرشی ها قیمت گذاری کرد. انواع روفرشی های نیز نسبت به دیگر اجناس گران تر هستند.

روفرشی های شش متری نسبت به نوع ۱۲ متری و ۹ متری ارزان تر هستند و آن ها را می توان برای محیط های زیادی نیز به کار گرفت. اندازه استاندارد این روفرشی ها و وزن سبک آن ها باعث استفاده از این محصولات در انواع پیک نیک ها و گردش ها می شود و در مهمانی ها و مسافرت نیز می‌ توان از این سایز روفرشی ها به اندازه کافی استفاده کرد.

روفرشی ۶ متری با نخ شانل، مخمل و به صورت زربافت وجود دارد، این روفرشی ها باعث استفاده از کالای درجه یک می شوند، هر چه دوام و کیفیت روفرشی ها بیشتر باشد، میزان فروش آن ها نیز بیشتر می گردد، یک از گزینه های مهمی که در قیمت‌ گذاری این محصولات وجود دارد و حائز اهمیت می باشد، برند تولید کننده آن ها است. برند های زیادی در کشور ما وجود دارند که تولید کننده انواع روفرشی ها هستند، هر کدام از آن ها بسته به کیفیت کار خود با بهترین قیمت عرضه می شوند.

وزن روفرشی ۶ متری

وزن روفرشی ۶ متری روفرشی های ۶ متری پر استفاده ترین سایز روفرشی ها بوده که برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. وزن این روفرشی ها حدود دو کیلو ۲۰۰ گرم می باشد که با بسته بندی تا حدود دو کیلو و هفتصد گرم تغییر می کند. این روفرشی ها برای گردش و مسافرت بسیار مناسب هستند و به راحتی حمل می شوند. روفرشی های ۶ متری برای نشستن در پارک و دامن طبیعت کاربرد بسیار بالایی دارند و به راحتی نیز شست و شو می شوند.

این سایز از روفرشی ها در ابعاد سه متر در دو متر طراحی شده و می‌ توان گفت که نخ های به کار رفته در آن ها از الیاف های اصلی می باشد، رنگ سرمه این محصولات دارای گل‌ های ریزی بر روی خود بوده و باعث زیبا کردن فضای خانه می شود. می توان خانواده های مختلف از سایز های این رو فرشی ها خریداری کنند و هر کدام را برای محیط مختلفی مورد استفاده قرار دهند.

میان تمام سایت های روفرشی ها رو فرش ۶ متری طرفداران زیادی دارد این روفرشی ها در اندازه های ۳متری، ۹ متری، ۶ متری، ۱۲ متری و… آن ها نیز وجود دارد. این روفرشی ۶ متری بیشترین استفاده را دارا می‌ باشد. از مزیت های مهم این روفرشی های ۶ متری شست و شوی راحت آن ها می باشد. آن ها دارای قیمت منحصر به فردی هستند و بسیار مناسب می باشند. می توان در مهمترین گزینه برای انتخاب روفرشی های ۶ متری در قابلیت حمل و شست و شوی آن ها اشاره کرد.هم چنین طول عمر بالا و رنگ بندی زیبای آن ها سبب می شود که طرفداران بیشتری داشته باشند.

روفرشی 6 متری ارزان

روفرشی 6 متری ارزان روفرشی ۶ متری ارزان از درب کارخانه های تولید کننده به فروش می رسد، صاحبان این کارخانه‌ ها بهترین اجناس را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند و برای آن قیمت کمی در نظر می‌ گیرند. خرید کلیه‌ ی محصولات از طریق فروشگاه‌ های حضوری با کمترین زمان و هزینه انجام شده و مصرف کننده می تواند، صرفه جویی زیادی داشته باشد. خرید این محصولات از راه‌ های مختلف امکان پذیر می باشد و مصرف کننده ها می توانند بهترین کالا ها را درب منزل تحویل بگیرید.

برای تهیه روفرشی های ارزان می‌ توان از درب کارخانه ها اقدام کرد اما مراجعه به این قسمت ها با صرف هزینه و زمان انجام می‌ شود و اصلاً به صرفه نیست. بهترین گزینه استفاده از فروشگاه های آنلاین می باشد، این فروشگاه ها شرایطی را فراهم می‌ سازند که ارتباط مستقیمی بین تولید کننده و مصرف کننده به وجود بیاید.

اجناس با توجه به کیفیت قیمت گذاری می شوند و همیشه سعی کنید جنس های درجه یکی خریداری کنید که قیمت مناسبی داشته باشند و خرید نوع فله این محصولات با قیمت ارزان تری انجام می شود، نوع بسته بندی شده نسبت به سایر اجناس کمی گران تر توزیع می شوند.

خرید روفرشی 6 متری

خرید روفرشی 6 متری خرید روفرشی ۶ متری به شیوه های مختلفی انجام می شود، خرید این محصولات به دو روش مجازی و حضوری انجام می شود. خرید حضوری این کالا ها با صرف زمان و هزینه همراه بوده و باعث می شود، مصرف کننده در محل حضور پیدا کند. این روش اصلا مناسب نیست و سبب می شود که مصرف کننده یک بازه زمانی را هدر دهد.

خرید انواع روفرشی های شش متری به صورت مجازی بسیار به صرفه تر می باشد‌ زیرا نیازی نیست که به این محل ها رجوع شود و تنها می توان از طریق فروشگاه های آنلاین بهترین اجناس را خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد. انواع روفرشی های ۶ متری در ابعاد مختلف و با جنس های زیادی توزیع می‌ شوند که می‌ توان برچسب نیاز بهترین نوع را انتخاب کرد.

خرید این روفرشی ها به صورت عمده برای صاحبان کارخانه های تولیدی می باشد، آن ها تعداد زیادی از این روفرشی ها را یکجا خرید می کنند و در خرید عمده حجم این کالا ها زیاد بوده و قیمت آن ها مناسب و به صرفه است. این خرید ها از طریق گوناگون انجام می شود و هر کسی بسته به شرایط و نیاز خود می تواند نوع مورد نظر را انتخاب کند.

افراد زیادی وجود دارند که به کسب و کار با روفرشی ها می پردازند، آن ها خرید روفرشی ها را انجام داده و با فروش این کالا سود آوری برای خود به دست می آورند و همچنین افراد دیگری نیز وجود دارند که اقدام به واردات این محصولات از خارج می کنند، انواع محصولات تولیدی در کشور ما توزیع می‌ شوند که در نوع کشدار هستند.

فروش این محصولات به بازار های خارجی نیز باعث کمک به اقتصاد کشور ما می شود. می توان بهترین انواع روفرشی ها را به دیگر بازار ها نیز ارسال کرد و از این راه به کشور خود کمک نمود، فرایند صادرات از طریق راه های دریایی و زمینی انجام می شود و کالا ها توسط ترخیص کاران بارگیری می شوند.

روفرشی چهار متری

روفرشی چهار متری روفرشی های چهار متری، کوچکترین سایز روفرشی ها بوده که دارای وزن حدود ۸۰۰ گرم می باشند، آن ها با بسته بندی حدود یک کیلو می توان گفت که تمامی رنگ های به کار رفته در این محصولات از نوع پر استفاده بوده و یک رویه و یک رنگ هستند و مناسب تمامی سلیقه ها می باشد. برای تولید این محصولات از نخ های مخمل استفاده می شود و ابعاد آن ها به صورت دو متر در ۲ متر می باشد، این محصول بهترین گزینه برای خانم های خوش سلیقه بوده و دارای کاربرد های بسیار زیادی هستند.

روفرشی های دو متر در دو متر بهترین انتخاب برای اتاق کودکان بوده و می توان آن ها را پهن کرده و غذای کودکان را روی این محصولات سرو کرد. بافت این روفرشی ها بسیار مناسب بوده و دارای دوام و طول عمر زیادی هستند. می توان گفت که این روفرشی ها را پس از خرید، می توان چهار دور آن ها را دوخت کرده و از نخ کش شدن آن ها جلوگیری نمود. این ترشی ها دارای کیفیت بسیار زیادی هستند و در استفاده طولانی مدت خراب نمی شوند. نخ های مخمل به کار رفته در این محصولات بسیار براق بوده و زیبایی خیره کننده ای دارند.

از این روفرشی ها برای استفاده در هنگام بازی کودکان نیز کاربرد دارد، آن ها به راحتی شست و شو پیدا می کنند و چون حجم کوچکی دارند، می توانید روفرشی ها را به صورت دستی نیز مورد شست و شو قرار داد. شست و شوی این محصولات با استفاده از ماشین لباسشویی صورت می‌ گیرد و باعث کمرنگ شدن و خراب شدن آن ها نمی شود.

انواع روفرشی هایی که از نخ های درجه یک تولید شده است، با شست شو آبرفت ندارند و سایز آن ها دچار تغییر نمی شود. محصولات تولید شده با نخ های شانل، ژاکارد و مخمل بوده و نوع زربافت این محصولات نیز در بازار وجود دارد، روفرشی های تولید شده در کشور خودمان دارای کیفیت بسیار زیادی هستند و با نمونه های خارجی نیز برابری می کند.

روفرشی یک متری

روفرشی یک متری روفرشی های یک متری کوچکترین سایز روفرشی ها محسوب می شوند که دارای وزن خالص حدود یک کیلو می باشد. آن ها به صورت مخمل زرکدار تولید می‌ شوند و بسیار براق و زیبا هستند. از این رو فرشی ها برای محیط های مختلف استفاده می‌ شود و می‌ توان در جایی از آشپزخانه، هال، درب حمام و دستشویی و دیگر قسمت ها استفاده کرد. ابعاد این محصولات به صورت یک متر در هفتاد سانت می باشد. آن ها به شکل مستطیل هستند و با رنگ های فیروزه ای، زرشکی، سورمه ای، گردویی، آبی، کرم و غیره در بازار وجود دارند.

روفرشی های یک متری زرکدار پرفروش ترین نوع روفرشی های موجود در بازار هستند و می توان مدل های مختلف آن ها را مورد بررسی قرار داد. روفرشی های یک متری به عنوان پا دری مورد استفاده قرار می گیرند و در انواع غرفه‌ های می‌ توان آن ها را مورد بررسی قرار داد. هر کدام از این محصولات دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و می توان خرید خود را به شیوه های مختلفی انجام داد. خرید این کالا از بازار های سنتی نیز امکان پذیر است و می توان از تنوع رنگی و زیبایی آن ها بهره برد.

این روفرشی ها که در سایز کوچک بافته می شوند، توجه هر کسی را به خود جلب می نمایند، اندازه کوچک آن ها برای استفاده بر روی کناره فرش ها نیز استفاده می شوند، همچنین بعضی از افراد دوست دارند از این رو فرشی ها جهت سجاده نماز استفاده کنند. این روفرشی های یک نفره بوده و می توان آن ها را در ماشین قرار داده و به راحتی جابجا کرد.

خرید از مجموعه های مختلف به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر می باشد، سایت های زیادی وجود دارند که اقدام به در اختیار قرار دادن عکس و کلیپ از این روفرشی ها و تمامی ابعاد آن در سایت های اینترنتی و پیج های اینستاگرام می کند و تمامی ویژگی‌ های محصول را نیز بیان کرده و شرایطی را فراهم می‌ سازند که شخص می تواند خریدش را انجام دهد.

قیمت روفرشی 2در3

قیمت روفرشی 2در3 روفرشی های دو در سه متر همان روفرشی های ۶ متری هستند که از بازار فروش خوبی برخوردار می باشند و قیمت آن ها نسبت به سایر روفرشی های بزرگتر، کمتر می باشد. خرید این روفرشی ها به شیوه های مختلفی انجام می شود که در هر روش قیمت ها متفاوت می باشد، خرید این محصولات به شیوه های اینترنتی با کمترین قیمت همراه بوده و با خرید آن ها از واسطه ها باعث افزایش قیمت کالا می شود. وارد شدن پای واسطه ها و دلالان در بازار خرید و فروش روفرشی ها باعث گران تر شدن این کالا می شود.

برای اطلاع از کلیه قیمت این محصولات می توان سایت های معتبر مجازی را بررسی کرد، همچنین در این سایت ها بعضی از اجناس با قیمت کم به مصرف کننده ها عرضه شده و با استفاده از گوشی های اندروید و فضای مجازی می توان از این تخفیفات بهره برده و در زمان مناسب خرید خود را انجام داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *