قیمت روفرشی 12 متری نسبت به سایر سایز ها بیشتر می باشد، زیرا این محصولات بزرگترین اندازه ها هستند و مواد بیشتری در تولید آن ها به کار رفته است. برای اطلاع از قیمت این محصولات می توان سایت های معتبر اینترنتی را مورد بررسی قرار داده و خرید خود را از این سایت ها انجام داد.

قیمت روفرشی 12 متری یزد میلاد زرین 250

روفرشی یزد 12 متری

روفرشی یزد 12 متری انواع روفرشی های ۱۲ متری یزد بهترین روفرشی ها شناخته می شوند و سایز های بزرگی هستند. روفرشی های ۱۲ متری هم اندازه با فرش های ۱۲ متری طراحی و تولید شده اند و ابعاد آن ها به صورت سه متر در چهار متر می باشد. این روفرشی ها به صورت مخمل و زربافت ارائه می‌ شوند، طرح و زیبایی خیره کننده ای دارند و ضخامت آن ها مناسب بوده و هر چه ضخامت این محصولات بیشتر باشد، معمولاً کیفیت اجناس آن ها بیشتر است.

از دیگر گزینه های مهم در مورد روفرشی ها می توان به پوشش دادن تمامی سطح فرش اشاره کرد، آن ها باعث می شوند که سطح فرش ها از آلودگی در امان باشد، همچنین قسمت هایی از فرش ها که در معرض نور خورشید قرار می گیرد، یا در معرض حرارت بخاری قرار می‌ گیرد، با این محصولات پوشانده می شود و سبب دوام و طول عمر بیشتر فرش ها می شود.

روفرشی ها به صورت طرح دار و ساده ارائه می‌ شوند، طرح جدید این کالا ها به صورت مدرن در بازار توزیع شده و رنگ بندی انواع طرح های کلاسیک و قدیمی این کالا ها نیز در بازار وجود دارند و هر کسی بسته به سلیقه خود می تواند، رنگ مورد نظرش را خریداری نماید. طرح این روفرشی بر حسب فرش های تولید شده انجام می گردد و ست کردن فرش ها و روفرشی ها به راحتی امکان پذیر می باشد.

این روفرشی ها به صورت یک رویه هستند و باعث تمیز ماندن فرش ها می شوند و برای بیشتر برای کسانی حائز اهمیت می باشند که بچه کوچک دارند، یکی از گزینه های مهم در مورد این روفرشی ها می توان به خاصیت شست و شوی آن ها اشاره کرد. این محصولات با شوینده های مختلف را نیز شسته شده و می توان آن ها را به صورت دستی و یا با ماشین لباسشویی تمیز کرد.

روفرشی های ۱۲ متری برای کسانی مناسب هستند که توانایی خرید فرش نو ندارند و می توانند با کمک این محصولات سطح رویه فرش ها را مورد پوشش قرار دهند آن ها برای افرادی که تمایلی به کثیف شدن فرش های خود ندارند، حائز اهمیت هستند و با استفاده از رو فرشی ها از فرش های خود مراقبت می کنند.

قیمت روفرشی 12 متری یزد

قیمت روفرشی 12 متری یزد قیمت روفرشی ۱۲ متری یزد با توجه به پارامتر های مختلفی تعیین می شود. این قیمت ها بر حسب برند تولید کننده و کیفیت کار متفاوت است. هر چه کیفیت محصولات بیشتر باشد، معمولاً قیمت آن ها نیز بیشتر است. چرا که مواد اولیه که در تولید این محصولات به کار برده شده است، با هزینه بیشتری تولید شده اند. همچنین برند تولید کننده نیز تاثیر گذار بوده و برند هایی که بین مردم شناخته شده هستند، دارای قیمت بیشتری می باشند چرا که کیفیت کار آن ها بسیار بالا تر است.

از دیگر گزینه‌ های مهم در مورد روفرشی های ۱۲ متری می توان به روش خرید آن ها اشاره کرد. خرید این محصولات به روش های مجازی و حضوری امکان پذیر می باشد و در خرید های مجازی بهترین کالا با قیمت اولیه و کم به مصرف کننده ها تحویل داده می شود و مصرف کننده می تواند در زمان و هزینه خود صرفه جویی داشته باشد.

از دیگر پارامتر های تاثیر گذار در قیمت این کالا ها می توان به روش خرید آن ها اشاره کرد. خرید این محصولات به روش های مجازی در کمترین بازه زمانی صورت می‌ گیرد و به سود مصرف کننده ها می باشد. این روش بسیار مناسب بوده و باعث می شود کالا درب منزل تحویل داده شود. در حالت کلی امروزه روش خرید مجازی اساسی ترین روش بوده که با استفاده از آن می توان کالا ها را با قیمت مناسبی تهیه نمود.

روفرشی میلاد زرین یزد 250

روفرشی میلاد زرین یزد 250 روفرشی میلاد زرین یزد ۲۵۰ دارای جنس پلی استر بوده شکل ظاهری آن ها به صورت مستطیل است و در بافت این محصولات از دو رنگ استفاده می شود. اندازه این روفرشی ها با توجه به ابعاد نوع آن ها متفاوت می باشد. روفرشی های ۶ متری به صورت دو متر در سه متر هستند و انواع روفرشی های ۱۲ متری با ابعاد سه متر در چهار متر و روفرشی های ۹ متری نیز دارای ابعاد دو و نیم در سه و نیم می باشند.

این رو فرشی ها باعث تمیز نگه داشتن فرش می شوند و نیاز به شست و شوی فرش از بین می رود. یکی از گزینه های مهم در مورد روفرشی ها می توان به قابلیت شست و شوی آن ها اشاره کرد. روفرشی ها را می توان با ماشین لباسشویی و با آب ولرم مورد شست و شو قرار داد. بهتر است برای آن ها از آب داغ استفاده نکنید، زیرا باعث خراب شدن بافت این محصولات می شود. همچنین سعی کنید از انواع شوینده های ملایم جهت این کار استفاده نمایید، هر چند که مقاومت این محصولات نسبت به شوینده های مختلف بسیار بالا بوده و دارای طول عمر زیادی هستند.

روفرشی ها به صورت ضد آب نیز تولید می شوند و در برابر رطوبت و نم دارای مققاومت بسیار بالایی هستند. آن ها باعث جذب آب می شوند و از پوسیدگی فرش جلوگیری می کنند، همچنین رطوبت و آب را به لایه های پایین خود انتقال نمی‌ دهند. روفرشی های مختلف همراه با برند تولید کننده از کیفیت زیادی برخوردار هستند و برای اطلاع از ویژگی های آن ها می توان سایت های معتبر را مورد بررسی قرار داده و خرید خود را بر حسب پارامتر های مختلف انجام داد.

روفرشی 6 متری یزد

روفرشی 6 متری یزد روفرشی ۶ متری یزد دارای ابعاد سه در دو متر می باشند. این روفرشی ها کیفیت زیادی دارند و با جنس های اصلی تولید می شوند و آن ها را می توان به شیوه های مختلفی مورد بررسی قرار داد و این سایز از فرشی ها بسیار پر استفاده بوده و به خاطره وزن سبکی که دارند، برای جابجایی و استفاده در انواع پیک نیک ها نیز مناسب هستند. رو فرشی های ۶ متری برای استفاده بر روی فرش ۶ متری طراحی شده‌ اند، اما می‌ توان آن ها را بر روی قسمتی از فرش ها که در معرض آسیب قرار می‌ گیرد پهن می شوند. این رو فرشی ها به صورت یک رویه بوده و با استفاده از الیاف اصلی بافته می شوند.

در طراحی و تولید این محصولات از مخمل شانل استفاده می شود، سطح رویه آن ها بسیار براق بوده و زیبایی چشمگیری دارند. از دیگر گزینه های مهم در مورد این روفرشی ها می توان به قابلیت شست و شوی آن ها اشاره کرد. این محصولات را می توان به دفعات شست و شو کرده و تغییر رنگی در آن ها مشاهده نمی شود. همچنین که این محصولات را می توان پس از شست‌ و شو در همان سایز اولیه مشاهده کرده و باعث آبرفت و تغییر اندازه این محصولات نمی شود.

این روفرشی ها به صورت مخمل ساده و زربافت ارائه می شوند، انتخاب هر طرح و رنگی بسته به دکوراسیون منزل صورت می گیرد و می توان فرش ها را همرنگ با روفرشی ها انتخاب کرد.

روفرشی های ۶ متری دارای وزن سبکی هستند و با بسته بندی های مناسب در بازار ارائه می شوند، این بسته‌ بندی‌ ها مانع از کثیف شدن فرش ها می شود و دوام و طول عمر آن ها را در پی دارد.

قیمت روفرشی 6 متری یزد

قیمت روفرشی 6 متری یزد قیمت روفرشی ۶ متری یزد بسیار مناسب بوده و این قیمت بسته به نوع و جنس این محصول متفاوت می باشد. بهترین اجناس تولید شده در شهر یزد از طریق سایت های اینترنتی معرفی می‌ شوند و آن ها را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. روفرشی های بافته شده در این شهر به صورت یک رو بوده و زربافت هستند. می‌ توان گفت که انواع روفرشی ها را می توان به شکل های مختلفی مورد بررسی قرار داد.

سایز ۶ متری روفرشی ها مناسب ترین سایز برای صادرات به بازار های خارجی نیز می باشد و از این را سودآوری زیادی به وجود می آید. روفرشی ها را می توان با قیمت های مختلفی از فروشگاه‌ های حضوری نیز خریداری کرد و فروشگاه‌ های حضوری برای این کالا ها قیمت بیشتری در نظر می‌ گیرند، این روش خرید مناسب نیست و پیشنهاد نمی شود.

انواع روفرشی های ساده از نوع کشدار ارزان تر می باشند، روفرشی های کشدار به نوعی گفته می شود که در چهار طرف آن ها دارای کش هایی می باشد که بر روی سطح فرش پهن شده و ثابت می باشد و قیمت بیشتری دارند. برند های مختلفی در شهر یزد وجود دارند که تولید کننده روفرشی ها هستند و برای محصولات خود قیمت های متفاوتی در نظر می‌ گیرند و هر چه این محصولات بهتر باشند، قیمت آن ها نیز بیشتر است.

قیمت این محصولات با توجه به میزان هزینه ای که صرف تولید مواد اولیه و دیگر هزینه هایی که در کارخانه ها به وجود می‌ آید، متفاوت می باشد، تولید کننده ها در این روش میزان کمی سود را به این کالا می افزایند و آن را مصرف کننده ها تحویل می دهند.

قیمت روفرشی میلاد زرین یزد 800

قیمت روفرشی میلاد زرین یزد 800 روفرشی میلاد زرین یزد ۸۰۰ از جنس مخمل و شانل می باشد، الیاف به کار رفته در این محصولات از نوع درجه یک بوده و دارای کاربرد بسیار زیادی هستند. این الیاف سبب دوام و طول عمر بیشتر روفرشی ها می شود و می توان گفت که شکل ظاهری آن ها نیز به صورت مستطیل است. قابلیت های نظافتی این محصولات بالا بوده و می توان آن ها را با انواع مواد شوینده شست و شو کرد. این محصولات در ماشین لباسشویی و یا به صورت دستی تمیز می گردند.

روفرشی ها چون که برای جلوگیری از کثیف شدن فرش ها طراحی می شوند، زود به زود کثیف می گردند و به جای این که فرش ها نیاز به شست و شو پیدا کنند، روفرشی ها نیاز به شست و شوی بالایی دارند. از این رو این شست و شو نباید در الیاف آن ها تاثیرگذار باشد و آن ها را خراب کند، هر چه کیفیت کار بیشتر باشد دوام و طول عمر آن ها نیز بیشتر است و قیمت روفرشی ها نیز با توجه به کیفیت آن ها برآورد می‌ شود.

در حالت کلی کیفیت و قیمت دو کمیت هستند که با همدیگر رابطه مستقیمی دارند و گاهی پیش می آید که به خاطر هزینه کمتر شخص اقدام به خرید این محصولات می کند ولی این کاملا اشتباه است. بهتر است هنگام خرید قیمت و کیفیت را مد نظر قرار دهید، هر چند که با روش های اینترنتی می توان با کیفیت ترین اجناس را با کمترین قیمت تهیه نمود.

روفرشی نادر بافت یزد مدل 250

روفرشی نادر بافت یزد مدل 250 برند نادر بافت یزد مدل ۲۵۰ از بافت های نخ مخمل شانل و ابریشم برخوردار است. این محصولات بسیار براق بوده و سطح براق رویه آن ها با استفاده از انواع نخ های اصلی و درجه یک انجام می شود، ابعاد آن ها متفاوت بوده و کلیه سایز ها را برخوردار هستند. همچنین از دیگر انواع نخ های پلی استر نیز در تولید این محصولات استفاده می شود و ضد آب هستند.

شکل ظاهری این روفرشی ها مستطیل بوده و می توان آن ها را با شامپو فرش و دیگر شوینده ها تمیز کرد. همچنین قرار دادن آن ها در دمای آب ۴۰ درجه نیز راحت بوده و مشکلی برای روفرشی ها به وجود نمی آورد. طرح های موجود بر روی این روفرشی ها با آخرین طرح های موجود در بازار همخوانی دارند.

از طریق فضای مجازی می توان بهترین انواع روفرشی ها را مورد بررسی قرار داده و خرید آن ها را انجام داد. خرید های مجازی در کمترین بازه زمانی انجام شده و مصرف کننده می تواند در زمان و هزینه های خود صرفه جویی داشته باشد.

در خرید حضوری این کالا ها نیز از طریق فروشگاه های سطح کشور انجام می شود، صاحبان این فروشگاه ها ابتدا خرید عمده را انجام می دهند، سپس آن ها را با بهایی بیشتر به مصرف کننده ها عرضه کرده و از آن ها سودی را دریافت می کنند. این روش های خرید امروزه رد شده اند و مردم بیشتر ترجیح می‌ دهند در خانه بمانند و خریدشان را انجام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *