فروش روفرشی مخمل سرمه ای | روفرشی شاه عباسی به صورت مستقیم از کارخانه روفرشی با قیمت عمده بسیار مناسب برای بازار داخلی و صادرات روفرشی را مجموعه ای ما مهیا کنید.برای دریافت لیست قیمت انواع روفرشی و خرید به صورت مستقیم از کارخانه روفرشی با مدیر فروش مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

روفرشی چیست؟

روفرشی پارچه ای ضخیم با تار و پود درجه یک که ضخامت بالایی دارد و برای محافظت از فرش می باشد که دارای سایز بندی مختلف و طرح های بسیار زیبا می باشد.

فروش روفرشی مخمل سورمه ای یزد

فروش روفرشی مخمل با برند های مختلف به صورت مستقیم از کارخانه روفرشی یزد با رنگ فروش روفرشی مخمل سورمه ای یزدهای مختلف از جمله روفرشی مخمل سورمه ای که یکی از پر فروش ترین روفرشی های تولید شده می باشد برای تمام افراد که در کارخرید و فروش روفرشی می باشند مهیا است.

روفرشی شاه عباسی

روفرشی شاه عباسی یکی از پر فروش ترین طرح های تولید شده در کارخانه های مختلف می باشد. روفرشی شاه عباسی در دو طرح مخمل و زرکدار تولید می شود.روفرشی شاه عباسی در 9 رنگ قابل تولید می شود که رنگ سورمه ای و زرشکی بیشترین فروش را دارد.روفرشی شاه عباسی بیشتر در وزن 6 کیلوی تولید می شود که سایز 6 و 12 متری بیشترین تولید و فروش را دارد.سایز بندی روفرشی شاه عباسی به شرح زیر می باشد.

روفرشی شاه عباسی زربافت یزد

روفرشی شاه عباسی یکی از با کیفیت ترین روفرشی های تولید شده کارخانه زربافت می باشد که در سایز های مختلف تولید می شود کارخانه روفرشی زربافت محصولات خود از جمله روفرشی شاه عباسی زرکدار و مخمل را در سایز و رنگبندی تولید می کند.کارخانه زربافت علاوه بر روفرشی محصولات زیر را نیز تولید می کند.

  • پارچه جاجیم
  • زیرانداز جاجیم
  • انواع روفرشی
  • انواع زیر سفره ای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *