آیا شکلات واقعا برای قلب و مغز مفید است یا فقط یک آرزو است؟ شکلات ترکیه ای این مورد در آزمایشگاه ها برای سلامتی مردم آزمایش کرد و نتایج زیر بدست آمد.

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، فقط زمان زیادی است که رسانه ها در مورد آخرین تحقیقاتی که در مورد فواید شکلات برای سلامتی تبلیغ می کنند، ترشح بزاق کنند.

با توجه به تیترها، شکلات “برای شما خوب است”، “سلامت قلب” است و می تواند “مغز سالمندان” را تیز کند. اما آیا این درمان دلپذیر به تبلیغات خود ادامه می دهد؟

از آسیب ناشی از التهاب مزمن محافظت کنید.
علم ثابت کرده است که التهاب مزمن و با درجه پایین می تواند به یک قاتل خاموش تبدیل شود که به بیماری های قلبی عروقی، سرطان، دیابت نوع 2 و سایر شرایط کمک می کند. نکات ساده ای را برای مبارزه با التهاب و سالم ماندن از کارشناسان دانشکده

آیا شکلات سفید شکلات است؟
از آنجایی که شکلات سفید در مقایسه با شکلات تیره و شیری طعم و ظاهر منحصر به فردی دارد، بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا شکلات سفید است؟

شکلات

در حالی که شکلات سفید با کره کاکائو از دانه کاکائو درست می شود، مانند سایر شکلات ها، حاوی نوک کاکائو نیست. از آنجایی که در شکلات سفید مواد جامد کاکائو وجود ندارد، طبق برخی استانداردها شکلات محسوب نمی شود. اما با کره کاکائو واقعی و طعم شیرین و خوشمزه، شکلات سفید همیشه برای ما شکلاتی است.

شکلات سفید خود را خاص کنید
شکلات سفید در حال تبدیل شدن به یک لذت است. در حالی که بسیاری از خوراکی های شکلاتی از شیر و شکلات تلخ تهیه می شوند، سفید انتخاب ویژه ای است.

سرآشپزهای برتر از شکلات سفید برای افزودن طعم شیرین تر به دسرها استفاده می کنند. کمی ادویه به کیک های شکلاتی سفید با هل اضافه کنید. از دانه های فلفل صورتی یا زعفران در ترافل شکلات سفید استفاده کنید.

بازیگوش شوید
نت‌های شیرین و خامه‌ای شکلات سفید خاطرات دوران کودکی را زنده می‌کند – آن روزهای بازی و لحظات بدی که می‌خواهید بارها و بارها آن را دوباره تجربه کنید.

شکلات سفید همیشه وقتی با دوستان ترکیب می‌شود بهتر می‌شود، و اغلب باعث می‌شود که مهمانی‌های بداهه روی پشت‌بام و رقصیدن به گونه‌ای که کسی تماشا نمی‌کند. بنابراین، ادامه دهید، جنبه بازیگوشی خود به خود را با شکلات سفید آزاد کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *