روفرشی کشدار مدرن ترک از کجا خرید کنم؟مجموعه ای ما با راه اندازی سیستم جدید انواع روفرشی کشدار ترک را با قیمت بسیار مناسب به صورت عمده و به صورت تکی به سراسر کشور پخش می کند برای خرید انواع روفرشی ابریشم ترک با مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

روفرشی از کجا خرید کنم؟

روفرشی های کشدار بیشتر به صورت اینترنتی به فروش می رسد و با استفاده از پستروفرشی از کجا خرید کنم؟پیشتاز برای مشتریان ارسال می شود.بیشتر مردم این سوال را دارن که روفرشی از کجا خرید کنم؟برای خرید روفرشی به فروشگاه های معتبر به سایت های قابل اعتماد در گوگل می توانید روفرشی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن و بدون هدر دادن وقت خود خریداری کنید.

روفرشی کشدار ترکیه

روفرشی های تولید ترکیه دارای کش هایی اطراف روفرشی می باشند که روفرشی را به روفرشی کشدار ترکیهصورت کاور در می آورد که فرش را به صورت کامل کاور می کنند و روفرشی به هیچ وجه لیز نمی خورد.

سایز بندی روفرشی های کشدار

روفرشی ترکیه ای تنها تفاوتی که در سایز بندی با روفرشی یزد دارد اندازه روفرشی سایز چهار متری  می باشد سایز بندی روفرشی کشدار ترک به ترتیب زیر می روفرشی کشدار ترکیهباشد.

  • روفرشی 4 متری 1/60 * 2/30
  • روفرشی 6 متری 2 * 3
  • روفرشی 9 متری 2/5 * 3/5
  • روفرشی 12 متری 3 * 4

روفرشی یزد سایز سه متری دارد که اندازه آن 2 * 1/5 می باشد.

قیمت روفرشی کشدار

قیمت روفرشی کشدار مدرن با توجه به این که کحصولی وارداتی می باشد نسبت به روفرشی مخمل و روفرشی زری دار یزد قیمت تکی فروشی و قیمت عمده روفرشی کشدار بیشتر می باشد.

روفرشی کشدار ترکیه

روفرشی ترکیه دارای ویژگی های زیر می باشد.روفرشی کشدار ترکیه

  1. کیفیت بالا
  2. وزن سبک
  3. قابل شست شو در ماشین لباسشویی
  4. قابلیت ارسال به سراسر کشور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *