روفرشی کشدار ضد آب با استفاده از جنس های پلی استر تولید می شود و دارای کیفیت بسیار زیادی است. این روفرشی ها در برابر رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارند. برای خرید و بررسی قرار دادن انواع مختلف این محصولات می توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی اقدام کرده و بهترین کالا را درب منزل تحویل گرفت.

روفرشی کشدار ضد آب + مشخصات بسته بندی عمده فله

روفرشی کشدار ضد آب

روفرشی کشدار ضد آب روفرشی کشدار ضد آب دارای وزن مناسبی حدود ۳ کیلو گرم می باشد. آن ها دارای ابعاد مختلفی هستند و در انواع ۶ متری، ۹ متری، ۱۲ متری و غیره در بازار وجود دارند. این روفرشی ها هم سایز با فرش ها ارائه شده و در چهار طرف خود دارای کش هایی هستند، که به راحتی بر روی انواع فرش ها تعبیه می شوند.

این روفرشی ها باعث تمیز نگه داشتن سطح فرش ها از آلودگی های مختلف می شوند، همچنین جنس پارچه به کار رفته در آن ها از ضخامت مناسب برخوردار است. دوخت این روفرشی ها به صورت مدرن و جدید می باشد و امروزه همه به استفاده از انواع روفرشی های کشدار روی می آورند، چرا که این روفرشی ها روی فرش جمع نمی شوند و باعث به وجود آمدن شکل نافرمی نمی شود.

روفرشی های کشدار دارای کش های قوی هستند که طی شست و شو خراب نمی گردند. این روفرشی ها را می‌ توان برحسب پارامتر های مختلفی خریداری کرد. مهمترین گزینه در انتخاب این روفرشی ها رنگ و طرح آن ها می باشد. آن ها بر اساس آخرین طرح‌ های فرش ها تولید می‌ شوند و می‌ توان فرش و دیگر محصولات را با همدیگر ست کرد.

این فرش ها در مقابل رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار هستند و دارای خاصیت جذب آب می باشند و آن ها باعث جذب انواع رطوبت ها می گردند و مشکلی را برای فرش ها به وجود نمی آورند، همچنین از نم دادن و انتقال آب و دیگر مایعات در سطح فرش ها جلوگیری می کنند.

انواع روفرشی های کشدار به صورت روفرشی های ترک و ایرانی در بازار توزیع می‌ شوند، این روفرشی ها دارای تفاوت های بسیار زیادی هستند. روفرشی های کشدار جدید نازک هستند و دارای دوام و طول عمر کمتری نسبت به روفرشی های ایرانی می باشند. بهتر است، خرید خود را به روفرشی های ایرانی معطوف کنید، زیرا این روفرشی ها دوام و طول عمر بالایی دارند و باعث می شوند که فرش ها تمیز بمانند، همچنین در محیط های که احتمال حرارت و یا نور خورشید وجود دارد، نیز از فرش ها محافظت می کند و باعث تغییر رنگ در مقابل خورشید نمی شوند.

وجود نم بر روی فرش ها باعث پوسیده شدن آن ها می شود. همچنین باعث می شود که این فرش ها بوی بدی به خود بگیرند، در نتیجه از انواع روفرشی های ضد آب بر روی این محصولات استفاده می‌ شود. آن‌ ها باعث سالم ماندن فرش ها می‌ شوند و از خراب شدن این محصول جلوگیری به عمل می آید.

بافت کلیه این محصولات در انواع کارخانجات مختلف انجام می شود و باعث می شود که این محصولات در شکل های زیبایی در زندگی روزمره جای خود را پیدا کنند، هنگام خرید آن ها به سطح رویه این محصولات دقت کنید تا دچار پارگی و یا زدگی نباشند.

مشخصات روفرشی کشدار

مشخصات روفرشی کشدار مشخصات روفرشی های کشدار متنوع می باشد، آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و از این ویژگی های مهم می توان به جنس الیاف به کار رفته در آن ها اشاره کرد. این محصولات با نخ های اصلی و درجه یک تولید می گردند، بافت آن ها بسیار ریز بوده و وزن سبکی دارند.

از دیگر گزینه های مهم در محصولات می توان به قیمت آن ها اشاره کرد. این محصولات دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و روش های خرید نیز بر این قیمت‌ ها تأثیر گذار هستند. از دیگر مشخصات آن ها می‌ توان به انواع تنوع رنگی این محصولات اشاره کرد.

می توان انواع روفرشی ها را با رنگ های بسیار زیبا و جذابی که دارند، انتخاب نمود. انتخاب رنگ‌ ها بر حسب پارامتر های مختلف صورت می‌ گیرد و بهترین انواع رنگ ها را می توان با توجه به دکوراسیون خود در نظر گرفت. یکی دیگر از ویژگی‌ های آن ها تنوع طرح این محصولات می باشد. طرح های این محصولات در نوع سنتی و مدرن می باشند.

آن ها در طرح‌ های ایرانی و خارجی وجود دارند، انواع روفرشی های ایرانی با طرح های سنتی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. نوع مدرن و جدید این محصول نیز الهام گرفته از محیط و طبیعت اطراف می باشد.

از دیگر گزینه‌ های مهم در مورد روفرشی های کشدار تنوع طرح های کودکانه آن ها می باشد. این طرح ها برگرفته از شخصیت های برنامه کودکها می باشند و در نزد دختر خانم ها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، با این روفرشی ها، فرش های اتاق کودک تمیز مانده و می توان به دفعات این روفرشی ها را مورد شست و شو قراردد.

مهمترین گزینه در ایران روفرشی ها وجود کش های پهن در زیر آن ها می باشد. این کش ها باعث شده است که سطح روفرشی بر روی فرش ها کاملا ثابت بماند و حرکت نکند، آن ها ظاهر بدی را برای فرش به وجود نمی آورند و سبب زیبا سازی محیط اطراف می شوند.

از دیگر مشخصات این محصولات برند تولید کننده آن ها می باشد. کارخانه ها و برند های مختلفی وجود دارند که روفرشی ها را در ابعاد مختلف و براساس آخرین طرح ها و دکوراسیون های جدید به بازار ارائه می کنند و هنگام خرید توجه به این برند ها بسیار مهم می باشد.

یکی دیگر از مشخصات روفرشی ها نوع درجه یک بودن آن ها می باشد، روفرشی های کشدار تنها به صورت یک رویه عرضه می شوند و رویه دیگر که با سطح بالایی فرش ها در تماس مستقیم می باشد، زیر پارچه بوده که در اطراف دوخت هایی دارد که روفرشی را به آن ها وصل کرده اند.

پارچه های این روفرشی ها نازک هستند و نسبت به سایر روفرشی های زربافت و مخمل مقاومت کمتری دارند، می‌ توان گفت که برند تولید کننده آن ها بسیار مهم می باشد و بهتر است خرید از برندی صورت بگیرد که کیفیت بالایی داشته باشد.

بسته بندی روفرشی کشدار ضد آب

بسته بندی روفرشی کشدار ضد آب بسته بندی روفرشی کشدار ضد آب در انواع نایلون ها و فایل های زیپ دار صورت می گیرد. با این بسته بندی ها به راحتی می توان روفرشی ها را جابجا کرد، همچنین از کثیف شدن روفرشی ها جلوگیری می کند، هنگامی که کارخانه ها کلیه اجناس خود را تولید کرده و به بازار ارائه می‌ کنند، طی جابجایی ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید که با توجه به این بسته‌ بندی‌ ها از کثیف شدن و یا خراب شدن روفرشی جلوگیری به عمل بیاید.

بسته بندی این محصولات به صورت تکی انجام می شود، سپس حجم زیادی از این روفرشی ها درون کارتون های دیگر قرار می گیرد و می توان آن ها را به راحتی جابه جا کرد. برای صادرات این اجناس به بازار های خارجی به شیوه‌ ای عمل می‌ شود که طی جابجایی مشکلی برای آن ها به وجود نیاید.

بسته بندی این محصولات به شیوه های مختلفی انجام می شود، می‌ توان گفت که بهترین انواع کالا ها از طریق سایت های اینترنتی معرفی می‌ شوند و بسته بندی یکی از مهمترین پارامتر ها جهت این کار می باشد. با استفاده از بسته بندی می توان اجناس را به خوبی جابجا کرد، بدون آن که خللی به آن ها وارد شود، همچنین روی این بسته‌ بندی‌ ها اطلاعات مناسبی درج می‌ شود و نحوه شست و شوی این کالا ها نیز به اشتراک گذاشته می شود.

بسته بندی این محصولات روفرشی ها را در محیط های مختلف نگهداری می کند. آن ها به صورت نایلون هایی هستند که تحت هیچ عنوان رطوبت را به داخل پس نمی‌ دهند. برابری اگر روفرشی ها در انبار بمانند، رطوبت و یا هیچ مشکل دیگری برای آن ها به وجود نخواهد آمد، زیرا این بسته بندی ها به صورت کاملا دقیق بوده و و از فرشی ها محافظت می کنند. جلد های این روفرشی ها دارای زیپ هایی می باشند که به راحتی باز و بسته می شوند و هنگامی که قصد استفاده از رو فرشی را ندارید می توانید آن را تا کرده و درون جلد خود قرار دهید.

این بسته بندی باعث نظم دهی مناسبی به کالا می شود و باعث می‌ شود قرار گرفتن کلیه محصولات بر روی همدیگر در انبار ها با کمترین مشکل مواجه گردد و به راحتی این کار صورت بگیرد. برای ارسال کلیه این کالا ها به بازار های داخلی و خارجی بسته بندی باعث جابجایی راحتی محصولات می‌ شود و یکی از پارامتر های بسیار مهم است که این بسته بندی ها باعث افزایش قیمت زیادی برای مصرف کننده ها به دنبال ندارد.

روفرشی کشدار عمده

روفرشی کشدار عمده روفرشی کشدار عمده از درب کارخانه های تولید کننده در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد. روفرشی ها در حجم زیاد به بازار ارائه می شوند و صاحبان فروشگاه های سطح کشور اقدام به خرید حجم زیادی از روفرشی ها کرده سپس آن ها را با قیمت مناسبی به مصرف کننده ها به فروش می رسانند، خرید این محصولات با کمترین زمان و بدون دخالت واسطه ها انجام می شود، اما فروش آن ها باعث سود آوری برای این واسطه ها می شود، زیرا آن ها سودی را از مصرف کننده ها دریافت می کنند.

کارخانه های تولیدی اقدام به تولید تعداد بسیار زیادی از این کالاها می کنند، آن ها برای این تولیدات خود بهترین مواد اولیه را به صورت عمده خریداری کرده، سپس اقدام به بافت کلیه انواع روفرشی ها می کنند صنایع نساجی با استفاده از این بافت ها میزان فروش بالایی را رقم می زنند.

روفرشی ها جزئی از احتیاجات زندگی روزمره هستند و به وفور مورد استفاده قرار می گیرند، عروس خانوم ها برای تمیز ماندن فرش های جهیزیه خود اقدام به خرید روفرشی می کنند. مادرانی که دارای بچه کوچک دارند، برای تمیز ماندن فرش ها از دست بچه ها، از انواع روفرشی ها خریداری می کنند و همچنین روفرشی هایی برای کسانی که توانایی خرید فرش نو ندارند، گزینه مناسبی است.

به این ترتیب می‌ توان گفت که میزان استفاده از رو فرشی ها بسیار بالا بوده و همچنین افرادی وجود دارند که اقدام به تعویض نمودن کالا های خود کرده و همیشه نوع جدید این کالا ها را خریداری می‌ کنند. تمام این گزینه ها باعث می شود که میزان فروش این کالا ها بیشتر شود.

روفرشی کشدار فله

روفرشی کشدار فله روفرشی کشدار فله در حجم انبوه به خریداران تحویل داده می شود. در این روش برای روفرشی ها بسته بندی صورت نمی‌ گیرد و کالا ها به صورت حجیم و در تعداد زیادی در یک نایلون بزرگ قرار می‌ گیرند و به فروشنده ها تحویل داده می‌ شوند. قیمت این روفرشی ها که دارای بسته بندی نیستند، نسبت به نوع بسته بندی شده آن ها کمی کمتر می باشد.

صاحبان فروشگاه های حضوری خرید تعداد زیادی از این محصولات و از کارخانه ها انجام می‌ دهند، سپس به صورت تکی آن ها را به فروش می رسانند. در خرید عمده قیمت باز هم مناسب تر بوده و افرادی که اقدام به خرید حجم انبوهی از روفرشی ها می کنند، برای آن ها قیمت به صرفه تری پرداخت می نمایند.

عرضه این محصول به مصرف کننده ها نیز به صورت فله بوده و درون مغازه ها می توان روفرشی ها را باز کرده و تمامی سطوح آن ها را مورد بررسی قرار داد. این گزینه بسیار حائز اهمیت می باشد و می توان خرید را به شیوه‌ ای مدرن و سنتی انجام داد. خرید بهترین انواع روفرشی های کشدار از درب کارخانه های تولید کننده با قیمت کمی انجام می شود و سودی به این کالا ها افزوده نمی شود، اما خرید این کالا از فروشگاه های سطح کشور با قیمت بیشتری انجام می‌ شود و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، چرا که پای واسطه ها به این بازار باز شده است.

عرضه ی محصولات فله در کمترین زمان ممکن صورت می‌ گیرد، این روش ها گاه با مشکل مواجه می‌ شوند و ممکن است اجناسی که به این روش توزیع می شوند کمی دچار کثیفی و میکروب شده باشند، بهتر است پس از خرید این محصولات آن ها را مورد شست و شو قرار دهید و سپس آن ها بر روی فرش ها پهن نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *