روفرشی کشدار یکی از بهترین انواع روفرشی ها بوده که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. خواص روفرشی کشدار باعث شده که این محصولات از میزان فروش بیشتری برخوردار شوند. در اینجا به شرح چند مورد از استفاده های این محصول می پردازیم. از طریق فضای مجازی می توان بهترین انواع روفرشی ها را با قیمت اولیه و کم خریداری کرد و آن ها را درب منزل تحویل گرفت.

روفرشی کشدار ضدآب جدید ارزان + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف

خواص روفرشی کشدار

خواص روفرشی کشدار روفرشی کشدار نوع جدیدی از فرشی هایی می باشد که امروزه در بازار توزیع می‌ شوند. این روفرشی ها در چهار طراف خود دارای کش هایی هستند که زیر فرش قرار می‌ گیرند و روفرشی کاملاً متناسب با فرش ها انجام می شود. طوری که این روفرشی ها در استفاده طولانی مدت پا نمی خورند و جمع نمی شوند. روفرشی های کشدار به خاطر این که کاملاً بر روی فرش ها تعبیه می شوند و جمع نمی گردند، بسیار مورد پسند هستند و امروزه مردم بیشتر ترجیح می‌ دهند که روفرشی های خود را از این نوع خریداری کنند.

روفرشی های کشدار باعث پوشش تمام سطح فرش می شوند و یکی دیگر از خواص آن ها این است که با کمک آن ها می توان ظاهر فرش را کامل عوض کرد. این روفرشی ها باعث می شوند که فرش ها نو به نظر برسند، در نتیجه کسانی که توانایی خرید فرش های نو را ندارند، می توانند ظاهر فرش های کهنه خود را نو کرده و نیازی به خرید فرش نداشته باشند.

خواصی روفرشی ها بیشتر برای افرادی قابل مفهوم می باشد که دارای بچه کوچک هستند با کمک این محصولات آن ها از کثیف شدن فرش های خود جلوگیری می کنند و نیاز به شست و شوی مداوم فرش از بین می رود و می توان برای قسمت هایی از فرش را که در مجاورت نور خورشید و یا حرارت بخاری قرار می‌ گیرند، از این روفرشی ها استفاده کرد.

یکی از کاربرد های مهم این روفرشی ها این است که مناسب برای پهن شدن بر روی فرش های نو هستند. به این معنی که این فرش ها را می توان برای مدت زمان بیشتری تمیز نگه داشت و از کثیف شدن آن ها جلوگیری کرد. به این صورت می‌توان از فرش ها بیشتر مراقبت کرد، آن ها همچنین باعث جلوگیری از پوسیدگی فرش ها می شوند و دوام و طول عمر فرش ها را دارا می شوند. روفرشی های قدیمی با راه رفتن بر روی آن ها جمع می شدند و ظاهر زشتی را برای فرش ها به وجود می آوردند، اما این روفرشی های کشدار بر روی سطح فرش ها پهن شده و تحت هیچ عنوان جمع نمی شوند.

کاربرد و مصارف روفرشی کشدار

کاربرد و مصارف روفرشی کشدار کاربرد های روفرشی کشدار بسیار متنوع می باشد و عمده ترین کاربرد آن ها برای حفاظت از فرش ها در برابر پوسیدگی، کثیفی و یا رنگ رفتگی می باشند. این محصولات دارای کاربرد زیادی هستند و می توان آن ها را به عنوان زیر انداز برای بیرون از منزل نیز مورد استفاده قرار داد. مهمترین ویژگی این محصول، قابلیت شست و شوی بالای آن ها می باشد. در نتیجه در استفاده طولانی مدت و یا برای پیک نیک و مناسبت ها نیز قابل استفاده هستند. می‌ توان آن ها را درون چادر های مسافرتی پهن کرد و یا برای پوشش دادن سطح گلیم فرش ها و دیگر فرش های موجود در اتاق خواب و آشپزخانه نیز از آن ها استفاده نمود.

استفاده از این رو فرشی ها در آشپزخانه، اتاق خواب ، حال و پذیرایی امکان پذیر می باشد. طرح های متنوع این محصولات باعث شده که هر کدام از آن ها برای محیط به خصوصی مورد استفاده قرار بگیرند، انواع روفرشی هایی که در اتاق خواب استفاده می شوند، برای کودکان مناسب بوده و دارای طرح های مناسبی از طبیعت و دیگر محیط ها می باشند.

نوع کودکانه این محصولات برگرفته از شخصیت های برنامه کودک ها بوده و بسیار مورد پسند هستند. طرح هایی که برای آشپزخانه استفاده می‌ شوند، نیز مناسب همین محیط ها هستند، در حالت کلی روفرشی ها در نوع ترک و ایرانی وجود دارند و انواع روفرشی های ترکی دارای زیبایی بی نظیری هستند، ولی دوام و طول عمر روفرشی های ایرانی را دارا نمی باشند، در نتیجه هنگام خرید بهتر است خرید را به نوع ایرانی معطوف کنید.

امروزه انواع روفرشی های کشدار در تمامی خانه ها به چشم می خورند. آن ها دارای تنوع سایز بوده و به صورت ۶ متری، ۴ متری، ۹ متری و ۱۲ متری ارائه میوگردند هنگام تهیه این محصولات باید به سایز آن ها و متناسب با سایز فرش خود دقت کنید.

روفرشی کشدار ضد آب

روفرشی کشدار ضد آب روفرشی کشدار ضد آب از الیاف پلی استر تولید شده و در مقابل رطوبت دارای مقاومت بسیار زیادی هستند. این روفرشی ها برای آب و دیگر نوشیدنی ها مناسب هستند. آن ها باعث نفوذ آب به لایه های زیرین و بر روی فرش ها نمی شوند. در نتیجه فرش ها را از پوسیدگی نجات می‌ دهند، ریختن آب، چای و دیگر مایعات اتفاقی است که همواره سبب لکه گرفتن فرش می شود، اما می توان با کمک آن ها از این امر جلوگیری کرد.

روفرشی های کشدار از الیاف اصلی و نخ های پلی استر تولید می شوند، آن ها مقاومت بسیار زیادی دارند و قابلیت شست و شوی این محصولات باعث می‌ شود که در کمترین زمان ممکن این محصول تمیز شود. همچنین این شست و شوی مداوم این محصولات باعث رنگ و رو رفتن آن ها نمی‌ شود و از خراب شدن این محصول جلوگیری به عمل می‌ آید. آن ها نسبت به آب و دیگر شوینده ها دارای مقاومت بسیار زیادی هستند و به دفعات می‌ توان این محصولات را مورد شست و شو قرار داد و آب رفت ندارند.

از دیگر گزینه های مهم که در مورد این روفرشی ها وجود دارد، وزن سبک آن ها می باشد، روفرشی ها به راحتی قابلیت جابجایی دارند و می توان آن ها را برای هر محیطی مورد استفاده قرار داد. به خاطر این وزن سبک می‌ توان روفرشی ها را حمل کرده و در محیط های دیگری مانند پیک نیک، گردش، مسافرت، پارک و غیره مورد استفاده قرار داد.

تنوع سایز این محصولات باعث شده که هر کسی بتواند بر حسب سایز فرش خود روفرشی مورد نظرش را خریداری کند، همچنین تنوع طرح این محصولات بالا بوده و مصرف کننده ها می توانند، آن ها را در طرح های سنتی و مدرن تهیه نمایند و ظاهر فرش های خود را با این محصولات عوض کنند.

روفرشی کشدار جدید

روفرشی کشدار جدید روفرشی های کشدار جدید بر حسب طرح های مدرن تولید می شوند. این طرح ها بسیار زیبا و شیک هستند و توجه مصرف کننده ها را به خود جلب می نمایند. انواع روفرشی هایی که دارای طرح های مدرن هستند، با رنگ بندی های زیبایی نیز در بازار وجود دارند. توجه به طرح و رنگ این کالا ها بسیار حائز اهمیت می باشد و هر کسی می‌ تواند ظاهر فرش های خود را هماهنگ با روفرشی هایش انتخاب کند.

طرح های جدید این محصولات بر حسب نیاز روز می باشد و توجه به تمامی پارامتر ها در انتخاب این محصولات بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. روفرشی های کشدار جدید در واقع روفرشی هایی هستند که در نوع مدرن و قدیمی در بازار وجود دارند. طرح های جدید روفرشی ها بسیار شیک بوده و توجه هر کسی را به خود جلب می نمایند.

تمامی این موارد هنگام خرید روفرشی ها مد نظر قرار می‌ گیرد، رنگ بندی های جدیدی که از روفرشی ها امروزه در بازار به چشم می خورد متعلق با آخرین طرح فرش های بافته شده می باشد و در رنگ های کرم، سفید، گردویی، فیروزه ای و غیره توزیع می‌کشوند و از میزان فروش بالایی برخوردار هستند.

روفرشی کشدار ارزان

روفرشی کشدار ارزان روفرشی هایی که در سطح کشور توزیع می شوند، با قیمت های مختلفی همراه هستند و این قیمت ها بسته به پارامتر های مختلف متغیر می‌ باشد، اما برای تهیه روفرشی های کشدار ارزان می‌ تواند از طریق سایت های معتبر اینترنتی اقدام کرده و کلیه کالا ها را درب منزل تحویل گرفت. در این روش نیازی به جابجایی نبوده و مصرف کننده می تواند در کمترین بازه زمانی خریدش را درب منزل تحویل بگیرد.

امروزه انواع روفرشی ها را می تواند درب کارخانه ها خریداری کرد و برای آن ها کمترین بهای ممکن را پرداخت کرد، زیرا هیچ واسطه ای در کار نیست و ارتباط مستقیمی به وجود می‌ آید که منجر به فروش بهتر کالا ها می شود. خرید روفرشی ها به صورت ارزان در مراکز دیگر و از طریق واسطه ها نیز امکان پذیر است، اما این روفرشی ها کیفیت کافی را دارا نمی باشند و به بخاطر کمی ارزان تر بودن این کالا ها بهتر است اقدام به خرید اجناس بی کیفیت نکنید.

تنها راه خرید محصولات به صورت ارزان از درب کارخانه می باشد و این کار تنها با کمک فضای مجازی و سایت های اینترنتی امکان پذیر می باشد. این سایت ها شرایطی را فراهم می سازند که واسطه ها را حذف نمایند، در نتیجه اجناس بدون سود به مصرف کننده ها تحویل داده می شود.

همچنین خرید عمده نیز باعث فروش روفرشی ها به صورت ارزان می شود. در این روش خرید مصرف کننده باید تعداد زیادی روفرشی ها خرید کند و برای آن ها قیمت مناسبی را پرداخت نماید. این خرید بیشتر مناسب به افرادی می باشد که در سطح فروشگاه های خود اقدام به فروش این محصولات به صورت تکی می کنند.

خرید روفرشی ها از بازار بزرگ تهران نیز با قیمت کمی انجام می‌ شود، اما این خرید ها عمده هستند و باید به صورت گروهی تهیه شوند. به روش های مختلفی می توان در سطح کشور روفرشی ها را تهیه نمود، ولی بهترین روش استفاده از فضای مجازی و سایت های اینستاگرام می باشد که امروزه انواع روفرشی ها را با عکس ها و کلیپ های مخصوصی معرفی می کنند و تمامی ویژگی های آن ها را به اشتراک می گذارند.

قیمت خرید روفرشی کشدار

قیمت خرید روفرشی کشدار قیمت خرید روفرشی کشدار با توجه به پارامتر های مختلف تعیین می شود، مهمترین گزینه در قیمت‌ گذاری این محصولات کیفیت کالا و مواد اولیه است که در تولید آن ها به کار برده می‌ شود، صاحبان کارخانه های تولیدی برای تولید روفرشی های کشور از نخ های مخمل، شانل، زربافت، پلی استر و غیره استفاده می‌ کنند که تهیه مواد اولیه جهت تولید این محصولات با قیمت های مختلفی انجام می شود و هر چه این قیمت‌ ها بیشتر باشد مسلما قیمت خرید کالا ها نیز بیشتر می گردد.

صاحبان کارخانه های تولیدی جدا از میزان هزینه ای که صرف تهیه مواد اولیه کرده اند، اقدام به برآورد هزینه های دیگر مانند هزینه آب، برق و اصطکاک دستگاه ها می کنند، سپس این محصولات را نرخ گذاری کرده و سود کمی را به این کالا ها می‌ افزایند و آن ها به صورت مستقیم از طریق نمایندگی های خود معرفی می کنند در این صورت قیمت ها بسیار مناسب است و خرید به صورت مستقیم انجام می شود.

روش خرید در قیمت این محصولات بسیار تاثیر گذار می باشد، امروزه خرید های مستقیم از خود کارخانه باعث می شوند که کالا با کمترین قیمت در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد و سایر روش ها مانند روش های حضوری سبب افزایش قیمت می شود، این روش ها اصلا مناسب و مقرون به صرفه نیستند، بهترین گزینه هنگام خرید استفاده از سایت های معتبر مجازی می باشد.

قیمت روفرشی ها با توجه به سایز آن ها نیز متفاوت می باشد، کوچکترین سایز روفرشی ها به صورت چهار متری و البته نوع یک متری آن ها نیز وجود دارد که با توجه به متراژ ارزان ترین نوع هستند و روفرشی های ۱۲ متری گران ترین نوع روفرشی ها محسوب می‌ شوند همچنین روفرشی هایی که در سطح کشور ما تولید می شوند، با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند، اما روفرشی هایی که در بازار های خارجی تولید شده و به کشور ما وارد می شوند دربردارنده هزینه های بیشتری هستند.

اجناس وارداتی برای این که از کشور های دیگر به کشور ما وارد شوند، هزینه‌ های زیادی را در بر می گیرند. در نتیجه قیمت آن ها بیشتر بوده و خرید این نوع از محصولات اصلا مناسب نیست. بهترین خرید، محصولی است که در کشور خودمان تولید شده، زیرا با کیفیت کالا بیشتر بوده و قیمت آن ها به صرفه تر است همچنین با این خرید از کالای ایرانی حمایت می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *