روفرشی سیمین یکی از انواع روفرشی های پر استفاده در کشور ما می باشد که عرضه و تقاضا برای این محصول زیاد است. کیفیت این برند در حد مطلوب بوده و مردم همه به خرید انواع محصولات روی می آورند. خرید و فروش از طریق فروشگاه های اینترنتی در کمترین بازه ی زمانی صورت می گیرد و مصرف کننده می تواند در زمان و هزینه های خود صرفه جویی داشته باشد.

روفرشی سیمین 6 متری مدل a3 364

روفرشی سیمین

روفرشی سیمین روفرشی یکی از ابزار های پر استفاده بوده که بر روی فرش ها پهن می شود و باعث جلوگیری از کثیف شدن این محصولات می گردد. روفرشی ها دارای اندازه و ابعاد مختلفی هستند و در نوع ۶ متری، ۴ متری، ۹ متری، ۱۲ متری و غیره عرضه می‌ شوند، تمامی مدل های موجود در بازار را می توان با توجه به برند تولید کننده آن ها بررسی کرده و خریداری نمود. بهترین انواع این محصولات دارای رنگ های بسیار متنوعی هستند که بر حسب پارامتر های مختلف تعیین قیمت می شوند.

روفرشی سیمین نیز به عنوان یکی از بهترین روفرشی ها در کشور ما شناخته می شود که مردم تمایل زیادی به خرید از این برند دارند و به خاطر کیفیت زیادی که در محصولات وجود دارد، به عنوان بهترین شناخته می‌ شود و از قیمت به صرفه نیز برخوردار هستند. کلیه انواع روفرشی های سیمین از جنس نخ های درجه یک می باشند و با کیفیت بسیار بالایی که دارند، مورد پسند هستند. این روفرشی ها را می توان در رنگ های پلی استر، شانل، مخمل و غیره خریداری کرده زربافت و کشدار محصولات وجود دارد و هر کسی بر حسب نیاز به خود می تواند بهترین نوع روفرشی را خریداری نماید.

روفرشی ها برای پوشاندن رویه فرش مورد استفاده قرار می‌ گیرد و برای کسی که توانایی خرید فرش های نو و درجه یک را دارا نیست، بسیار مناسب است. آن ها باعث می شوند که احتیاج به خرید فرش های نو از بین برود و می توان ظاهر فرش های کهنه را با کمک این روفرشی ها نو کرد. از دیگر کاربرد های آن ها می‌ توان به میزان محافظت از فرش ها در مقابل عوامل بیرونی اشاره کرد. این روفرشی ها باعث جلوگیری از کثیف شدن فرش می شوند و بیشتر برای افرادی کاربردی بوده که دارای بچه کوچک می باشند، همچنین می‌ توان با پهن کردن روفرشی سیمین بر روی قسمتی از فرش ها که در مجاورت با حرارت و یا نور خورشید قرار می گیرند، از خراب شدن و تغییر رنگ یافتن فرش ها جلوگیری کرد.

با توجه به رنگ دکوراسیون منزل می توان بهترین انواع روفرشی های سیمین را خریداری کرد. برای تولید این روفرشی ها از نخ شانل استفاده می شود، همچنین نوع پلی استر این محصولات نیز وجود دارد، بهتر است هنگام شست و شوی این محصولات از آب خیلی داغ استفاده نکنید و از آب ولرم جهت تمیز کاری این محصولات استفاده شود، همچنین می توان بهترین شوینده ها را نیز مورد استفاده قرار داد.

این روفرشی ها پس از شست و شو دچار تغییر رنگ نمی شوند و همچنین بافت آن ها نیز جمع نمی گردد و تغییر سایز نمی دهند. بهترین انواع روفرشی ها را می توان بر روی فرش های خود پهن کرده و از زیبایی کار لذت برد، بهتر است پس از خرید این روفرشی ها دور تا دور آن ها را چرخ کنید تا از نخ کش شدن آن ها جلوگیری به عمل آید.

قیمت روفرشی 6 متری سیمین

قیمت روفرشی 6 متری سیمین قیمت روفرشی ۶ متری سیمین بسته به پارامتر های مختلف متغیر می باشد. کلیه انواع روفرشی هایی که در بازار توزیع می‌ شوند بر حسب کیفیت، قیمت‌ گذاری می‌ شوند. هر چه کیفیت کار بیشتر باشد، معمولاً قیمت کالا نیز بیشتر می گردد. این کیفیت در تعداد نخ ها، بافت آن ها، جنس نخ و دیگر گزینه های مختلف قابل درک می باشد و معمولاً بهترین جنس ها از نوع مخمل و ابریشم هستند که بسیار براق و زیبا می باشند.

از دیگر گزینه‌ های مهم در قیمت‌ گذاری این کالا ها توجه به برند تولید کننده آن ها می باشد، معمولاً برند های مختلف به خاطر کیفیتی که دارند، در سطح کشور شناخته شده هستند و هر چه این کیفیت بیشتر باشد، میزان خرید آن ها نیز بیشتر می‌ شود. روفرشی های ۶ متری در ابعاد ۲ متر در ۳ متر طراحی و تولید شده اند و مواد اولیه که در تولید آن ها به کار رفته است، دارای اختلاف قیمت می باشد.

انواع روفرشی هایی که از نخ‌ های ابریشم تولید می شوند، نسبت به سایرین دارای قیمت بیشتری هستند. زیرا نخ های ابریشمی به کار رفته در آن ها با قیمت های گزافی تهیه می شود.

یکی دیگر از گزینه های مهم که مشخص کننده قیمت این کالا ها می باشد، روش خرید آن ها است. خرید این محصولات از طریق فروشگاه‌ های سطح کشور و با قیمت بیشتری انجام می‌ شود. این روش خرید از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست و باعث اتلاف زمان و هزینه می‌ شود و روش های خرید مجازی در کمترین بازه زمانی صورت گرفته و تمامی اجناس درب منزل تحویل داده می شوند.

قیمت این محصولات از درب کارخانه های تولید کننده و توسط صاحبان این کارخانه ها تعیین می شود. آن ها بر اساس میزان هزینه‌ ای که صرف تهیه مواد اولیه کرده اند و دیگر هزینه ها شامل اصطحکاک دستگاه ها و هزینه آب و برق و غیره اقدام به نرخ گزاری این کالا ها می کنند و سود کمتری را برای این کالا نیز در نظر می گیرند.

این روفرشی ها وزن سبکی دارند و قابل حمل می باشند، آن ها برای پیک نیک، گردش و پارک نیز مناسب هستند. استفاده از مدل های مختلف روفرشی ها بسیار بالا بوده و هر کسی بر حسب دکوراسیون و سلیقه خود می تواند بهترین نوع را خریداری نماید. قابلیت شست و شوی این محصولات نیز مد نظر بوده و با وجود آن ها نیاز به شست و شوی مداوم فرش از بین می رود، چرا که شست و شوی فرش با هزینه های بسیار بیشتری همراه بوده و کاری بسیار سخت است، اما به راحتی می‌ توان روفرشی ها را درون ماشین لباسشویی قرار داده و آن ها را تمیز کرد. روفرشی های این مدل پس از شست و شو دچار آبرفت نمی شوند.

روفرشی سیمین مدل 364 a3

روفرشی سیمین مدل 364 a3 روفرشی سیمین مدل ۳۶۴ a۳ برای کسانی که در خانه انواع کار های هنری را انجام داده و یا این که فرزند کوچکی دارند، مناسب می باشد. با استفاده از این روفرشی ها می توان از فرش های خود محافظت کرده و از پوسیدگی، کثیفی و یا رنگ و رو رفتن فرش ها جلوگیری کرد. آن ها باعث می شوند که صدمه ای به فرش وارد نگردد و بافت فرش خراب نشود.

همچنین نقش هایی روی این مدل روفرشی ها بسیار متنوع بوده و می توان فرش و روفرشی خود را از یک طرح و رنگ انتخاب کرد و باعث زیبایی ظاهر خانه شود. روفرشی هایی که با این برند در بازار وجود دارند، از نخ های اصلی شانل و مخمل می باشند و بسیار براق و زیبا هستند. همچنین طرح روی آن ها به صورت سنتی و مدرن می باشد و این طرح ها برگرفته از تمامی فرش های موجود در کشور است، کیفیت آن ها بر کسی پوشیده نمی باشد و دارای دوام و ماندگاری بالایی هستند.

این فرش ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد و این طرح فرش از استفاده بسیار زیادی برخوردار بوده و مورد استقبال مصرف کننده ها قرار گرفته است. کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب منجر به فروش این کالا ها می شود. سطح رویه روفرشی ها براق بوده و به دلیل وجود انواع نخ های ابریشم می باشد. بافت این محصولات بسیار محکم بوده و در استفاده طولانی مدت نخ کش نمی گردد. از انواع روفرشی ها در محیط های مختلف استفاده می‌ شود و به عنوان بهترین نوع زیرانداز ها شناخته می گردند و از نظر بافت دارای استحکام و کارایی بالایی هستد.

انواع پیج های مختلف در فضای مجازی طراحی شده اند و از طریق برنامه اینستاگرام می توان عکس، کلیپ و دیگر ویژگی های این محصولات را مورد بازدید قرار داد. امروزه اطلاع رسانی در مورد انواع مختلف این کالا ها حائز اهمیت می‌ باشد و با معرفی درست می توان از خرید و فروش بیشتری برخوردار شد.

تبلیغات از راه طراحی و چاپ تیزر، بنر، کارت ویزیت و سایت های اینترنتی و … انجام می شود و در تمامی این روش ها ویژگی ها و قیمت کالا ها به اشتراک گذاشته شده و اطلاع در مورد این ویژگی‌ ها کار بسیار مهمی است.

روفرشی سیمین مدل a3 664

روفرشی سیمین مدل a3 664 روفرشی سیمین مدل ۳۳۶ a۳ دارای جنس ژاکارد می باشد. این روفرشی ها دارای زیبایی بی نظیری هستند و شکل ظاهری آن ها مستطیل است. تنوع رنگی این محصولات به صورت سرمه ای، کرم، گردویی و … بوده و گل ها با نقش های روی این مدل روفرشی ها ریز بوده و دارای زمینه های خوش رنگی می باشند.

قیمت این محصول به نسبت سایر محصولات مناسب است و این قیمت ها تحت تاثیر پارامتر های مختلف متغیر هستند. هر چه میزان کیفیت نخ های به کار رفته در این کالا ها بهتر باشد، فروش این محصولات نیز بیشتر می‌ شود. کیفیت مهمترین عاملی که سبب فروش بیشتر انواع کالا ها می گردد. روفرشی های سیمین بهترین برند ها محسوب شده و دارای طرفداران بسیار زیادی هستند. آن ها سال‌ های زیادی است که در کنار مردم بوده و اجناس با کیفیت خود را روانه بازار های داخلی و خارجی می کنند.

روفرشی در واقع ابزاری است که در محیط های مختلف خانه مانند آشپزخانه، هال، پذیرایی، اتاق خواب و اتاق کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. انواع روفرشی هایی که با طرح های کودکان نیز وجود دارند، بسیار مورد استقبال کودکان قرار می‌ گیرند. با پهن کردن این روفرشی ها در زیر دست کودکان می توان با خیال راحت غذا و دیگر خوراکی ها را به آن ها داد و این اطمینان را حاصل کنید که فرش ها دچار لکه و کثیفی نشوند.

انواع روفرشی های ضد آب نیز وجود دارند که از الیاف های پلی استر تولید می شود، آن ها مانع از نفوذ آب به لایه های پایینی و سطح رویه فرش می شوند. این روفرشی ها از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند و می توان کلیه ویژگی های آن ها را از طریق فضای مجازی دریافت کرده و بهترین کالا ها را درب منزل تحویل گرفت.

روفرشی 9 متری سیمین

روفرشی 9 متری سیمین روفرشی ۹ متری سیمین بسیار مورد تقاضا می باشد، این ابعاد بسیار مورد پسند هستند و معمولاً صادرات این ابعاد از روفرشی ها به دیگر بازار ها نیز حائز اهمیت است و روفرشی های این نوع در سایز سه و نیم متر در دو و نیم متر طراحی و تولید می‌ شوند و برای استفاده بر روی فرش های ۹ متری مناسب هستند. رو فرشی ها را می توان در شکل‌ ها و رنگ‌ های مختلفی خریداری کرد و آخرین طرح آن ها را بر حسب دکوراسیون منزل خود در نظر گرفت.

روفرشی ۹ متری سیمین در رنگ های فیروزه ای، سرمه ای، کرم، گردویی و غیره در بازار وجود دارد. انتخاب هر رنگی بسته به رنگ فرش ها و دکوراسیون منزل متفاوت می باشد، روفرشی های ۹ متری نسبت به روفرشی های ۶ متری گران تر بوده و از نوع ۱۲ متری ارزان تر هستند.

قابلیت شست و شوی روفرشی های سیمین با انواع شوینده ها باعث فروش بیشتر این محصولات می شود. خرید آن ها به روش های مختلفی انجام شده و در خرید های مجازی مصرف کننده می تواند بهترین کالا را از فروشگاه‌ های آنلاین تهیه کند. در این روش نیازی به حضور در محل خرید نبوده و کالا با بسته‌ بندی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. امروزه این روش ها به عنوان بهترین روش شناخته می شوند، همچنین بسته بندی کالا نیز در کیفیت آن ها تاثیر گذار است.

انواع روفرشی ها برای بازار های خارجی نیز صادر می شوند و معرفی کردن این کالا توسط تولید کننده ها انجام می شود. با تبلیغات درست باعث فروش بیشتر و معرفی کالا به بازار های داخلی و خارجی می‌ شود و بدون این معرفی مصرف کننده نمی تواند اجناس درجه یک را شناسایی و خریداری نماید.

صادرات این اجناس کمک زیادی به اقتصاد جامعه می کند و باعث می شود که این محصولات در سطح جهانی معرفی گردند. برای صادرات معمولا از اجناسی استفاده می شود که از نوع درجه یک و اصلی باشد، همچنین بسته بندی های آن ها نیز باید با دقت صورت بگیرد، این بسته بندی ها جدا از این که منجر به فروش بیشتر می‌ شود، از کالا در مقابل کثیفی و دیگر خطر های احتمالی جلوگیری می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *