قبل از خرید روفرشی جدید، انتظارات خود را تعیین کنید. روفرشی های متنوعی برای هر خانه و مناسبتی وجود دارد. در اینجا چند سوال برای تعیین اینکه چه روفرشی برای خانه شما حس بهتری دارد وجود دارد:

چه نوع روفرشی نیاز دارید؟

آیا به چیزی نیاز دارید که بتواند خانواده فعال شما یا حتی حیوانات خانگی شما را اداره کند؟ و این روفرشی در کجا قرار خواهد گرفت؟ هنگامی که نیازهای اساسی خود را شناسایی کردید، باریک کردن یک روفرشی با سبک و رنگ مناسب برای نشان دادن سلیقه شما آسان تر خواهد بود که خرید فاکتور فرش را نیز راحت می کند.

آیا سبک و رنگی در ذهن دارید؟

چه به دنبال جدیدترین رنگ‌ها و طرح‌های روفرشی باشید یا یک کلاسیک جاودانه، مهم است که بدانید به دنبال چه ظاهری هستید. این کار حرکت در میان صدها سبک و رنگ ما را آسان‌تر می‌کند.
چه زمانی به فرش جدید خود نیاز دارید؟ آیا شما به سرعت به آن نیاز دارید یا وقت دارید؟
چقدر دوست داری خرج کنی؟ فقط به یاد داشته باشید که کل بودجه شما باید شامل فرش، کوسن و نصب باشد. شما می توانید از ماشین حساب اندازه گیری فرش ما برای کمک به تخمین پروژه خود استفاده کنید.

.
چگونه باید از روفرشی جدیدم مراقبت کنم؟

خواه روفرشی شما نیاز به مقاومت در برابر ترافیک سنگین یا سبک داشته باشد، مراقبت مناسب باعث می شود کیفیت، ظاهر و احساس آن برای سال های آینده دوام بیاورد. به علاوه، تمیز کردن حرفه ای فرش شما همانطور که در ضمانت نامه شما مشخص شده است، تضمین می کند که فرش شما جدیدتر به نظر می رسد و پوشش گارانتی شما معتبر خواهد بود. بروشور ضمانت محدود خود را بررسی کنید تا ببینید چه نوع مراقبتی لازم است.

الیاف روفرشی

بیشتر فرش های تولید شده در ایران شامل یکی از چهار الیاف اصلی است: نایلون، تری اکستا، پلی استر و پلی پروپیلن یا الفین.

نایلون یکی از رایج ترین مواد روفرشی است. این یک فیبر بسیار بادوام است که آن را به انتخابی عالی برای مناطق پر ترافیک و همچنین تمیز کردن و نگهداری آسان تبدیل می کند.
پلی استر به اندازه نایلون بادوام نیست، اما در برابر لکه مقاوم است.
اولفین یا پلی پروپیلن به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و کپک در ابتدا برای روفرشی و زیرزمین در فضای باز طراحی شد.

نحوه نگهداری

روفرشی را خیس نکنید. مواد جامد را با خراش دادن آرام با چاقو جدا کنید. باقی مانده های چربی را می توان با یک پاک کننده روغن/چربی که روی پارچه جاذب اسپری می شود، پاک کرد. لکه کنید اما نچلانید. برای ریختن مایعات، تا حد امکان با یک حوله کاغذی پاک کنید و سپس از لکه بر فرش و فاکتور فروش کالا توصیه شده برای روفرشی خود استفاده کنید.

فاکتور فروش ارزان

آیا گارانتی دارد ؟

روفرشی های شرکت ما از گارانتی کامل پشتیبانی می کند. هنگام تحویل کالا کارت گارانتی را با دقت مطالعه نموده و سپس امضا کنید.
آیا آماده دریافت قیمت هستید؟ اگر چنین است، با برنامه ریزی برای اندازه گیری کف خانه خود از امروز شروع کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *