استفاده از دمپایی صندل چوبی به مرور زمان دستخوش تغییرات شد و توسط برندهای مختلفی در طرحهای مختلفی درست شد.

زیره آن از چوب با کیفیت بالا، سبک وزن و سازگار با محیط زیست ساخته شده است، با عایق حرارتی خوب، به پاها اجازه می دهد تا به طور طبیعی استراحت کنند.

زیره لاستیکی با چگالی بالا ضد لغزش و مقاوم در برابر سایش دارای اثر ضد لغزش خوبی است که می تواند به طور موثری از لغزش در کف صاف جلوگیری کند و فشار پا را کاهش دهد.

مناسب برای اجراهای مختلف COS، مهمانی ها و زندگی روزمره. این یک هدیه فوق العاده برای عاشقانی است که عاشق عناصر چینی هستند. در حالی که از یک زندگی راحت لذت می برید، مد را اضافه کنید.

انواع رنگ ها و سبک ها موجود است. مقاوم در برابر سایش، سازگار با پوست و راحت. بند کفش چاپ شده با الگوی اژدهای چینی، پر از عناصر چینی، پر از سبک عجیب و غریب.

دمپایی

انتخاب اندازه مناسب مهم است. لطفا با توجه به طول پای خود سایز مناسب را انتخاب کنید. اگر پاهای پهن دارید، توصیه می شود یک سایز بزرگتر انتخاب کنید. اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید و ما ظرف 24 ساعت به پیام شما پاسخ خواهیم داد.

هدیه ای عالی برای طرفداران انیمه، مناسب برای مهمانی های لباس تم، ایفای نقش، مهمانی ها، شب های باشگاهی، نمایش های مد و لباس های روزمره.

لطفا اندازه مناسب را با توجه به طول پای خود انتخاب کنید. اگر پاهای شما پهن تر است، لطفا سایز بزرگتر انتخاب کنید.
ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت به خریداران هستیم، اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید، ما ظرف 24 ساعت به پیام شما پاسخ خواهیم داد.

از اولین پاپوش های چوبی گرفته تا صندل های چرمی پولک دار براق، در درجه اول داستان یک دانش است که امروزه در فرانسه منحصر به فرد است. چیزی که خانواده ادوین برای پنج نسل تلاش کرده اند تا آن را زنده کنند. همچنین داستان کفشی است که خطوطش خود را در یک ازدواج زیبا بین اصالت و مدرنیته دوباره اختراع کرده است.

در سال 1890، پدربزرگ امیل، کیفش را که به پشتش آویزان بود، از جاده های ماگز عبور کرد. و از مزرعه ای به مزرعه دیگر توقف می کند.

او با چاقو، شاخه ها و قاشق هایش، شکل می دهد، می کند و صیقل می دهد تا زمانی که خطوط سم ضروری از درخت تازه بریده بیرون بیاید. کار او به عنوان زرگری نیاز به مهارت و صبر دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *