اگر نمی خواهید روی چمن خود آب بریزید تا سبز بماند، چمن مصنوعی برای کف مغازه می تواند راه حلی برای آن باشد.

آزمایشات تخصصی چمن مصنوعی ما برخی از سخت ترین چمن های اطراف را نشان داده است.

آیا چمن های مصنوعی محو می شوند؟
الیاف در چمن های مصنوعی پس از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید به تدریج محو می شوند.

با این حال، چمن های مصنوعی تثبیت شده با اشعه ماوراء بنفش هستند که از محو شدن برای چندین سال جلوگیری می کند. با قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور شدید خورشید، طول عمر الیاف کاهش می یابد.

نصب یک میدان مصنوعی چقدر طول می کشد؟
نصب یک زمین فوتبال مصنوعی جدید یا زمین چمن فوتبال به چند روز زمان نیاز دارد. فرآیند نصب از ابتدا تا انتها ممکن است تقریباً 60 روز طول بکشد.

نصب برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد مشتریان طراحی شده است. شرایط آب و هوایی نیز بر زمان نصب تاثیر می گذارد.

چه کسی روی چمن مصنوعی بازی می کند؟
رشته های مصنوعی در دبیرستان ها، کالج ها و امکانات تفریحی محبوبیت پیدا می کنند. تیم های ورزشی با سابقه نیز در زمین های مصنوعی بازی می کنند.

چمن

تیم‌های NFL، مانند نیوانگلند پاتریوتز و سیاتل سیهاوکز، و تیم‌های بیسبال NCAA، مانند Illinois Fighting Illini و Louisville Cardinals، روی چمن مصنوعی بازی می‌کنند.

چگونه برای مکان ورزشی خود چمن مصنوعی بخریم؟
زمین چمن داخلی Sanford Power Center هنگام برنامه ریزی برای نصب چمن مصنوعی کاملاً جدید در فضای باز، با بهترین – کیفر ایالات متحده آمریکا مشورت کنید.

سیستم های چمن مصنوعی در فضای باز ما در چندین دبیرستان در سراسر کشور یافت می شود. ورزشکاران دبیرستان Mundelein، دبیرستان وارن، دبیرستان راکفورد (میشیگان) و غیره در چمن های Kiefer USA بازی می کنند.

محصولات Kiefer USA جامع هستند و خواسته های جدی مربیان و بازیکنان را برآورده می کنند.

ما الیاف Mondo 4Nx Monofilament 100 درصد قابل بازیافت، پرکننده چمن لاستیکی کلاسیک برای دوام، پرکننده چمن Ecofill Mondo که شبیه چمن طبیعی است و زیرسازی چمن Mondo FTS برای جذب ضربه عالی ارائه می دهیم.

وقتی برای نیازهای چمن مصنوعی در فضای باز یا داخلی خود با کیفر ایالات متحده مشورت می کنید، روحیه ورزشی و رقابت تیمی را به سطوح جدیدی ببرید.

نمایندگان Kiefer USA برای پاسخ به تمام سوالات و ارائه مقرون به صرفه ترین جایگزین برای زمین های چمن طبیعی در دسترس هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *