تولید زیرانداز حصیری ارزان قیمت، یکی از کار های بسیار شیک و کاربردی استان هایی چون اصفهان بوده و این محصول به صورت اینترنتی به فروش می رسد.برای خرید و فروش انواع زیرانداز جاجیمی و حصیری با مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

زیرانداز حصیری

زیرانداز حصیری، از بهترین انواع زیرانداز مسافرتی است که البته در پیک نیک و گردش استفاده می شود. این محصول با بافت تراکم بالا در بازار وجود دارد و همچنین از تنوع رنگی بالایی برخوردار است.
تولید زیرانداز حصیری ارزان، توسط استان های بزرگی چون اصفهان صورت می گیرد و با خرید عمده آن می توانید از قیمت آن بکاهید.

تولید زیرانداز حصیری ارزان

زیرانداز حصیری در سایز و تنوع رنگی بالایی تولید می شود و جنس این محصول از حصیر پلاستیکی بوده است. زیرانداز حصیری دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 1. دارای قابلیت شستشو و جنس عالی
 2. تنوع در سایز و رنگبندی متنوع
 3. استفاده از آن در گردش، مسافرت و پیک نیک
 4. دارای وزنی سبک و بادوام
 5. کیفی و حمل راحت
 6. تمیز کردن آن به راحتی در کوتاهترین زمان
 7. ضد آب بودن
 8. بهترین هدیه برای دوستانتان

 

قیمت زیرانداز حصیری

زیرانداز حصیری دارای ارزش اقتصادی بالایی بوده است و این محصول در تنوع مدل بالایی تولید می شود. قیمت زیرانداز حصیری با توجه به مواردی خاص تعیین می گردد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:قیمت زیرانداز حصیری

 • ابعاد و سایز زیرانداز حصیری
 • نوع زیرانداز حصیری
 • دارای ضخامت متفاوت
 • داشتن کاور یا بدون کاور
 • زیرانداز مسافرتی یا تخته ای

 

حصیری ارزان قیمت

زیرانداز حصیری نمونه ای متفاوت از انواع زیرانداز بوده است که به صورت عمده و با قیمت ارزان در بازار به فروش می رسد. تولید زیرانداز حصیری ارزان در استان های گردشگری چون اصفهان، یزد و… انجام می شود و البته خرید و فروش آن به صورت اینترنتی از سایت های معتبر صورت می گیرد.

جهت خرید بهترین و باکیفیت ترین انواع زیرانداز مسافرتی حصیری ارزان قیمت می توانید از فروشگاه های معتبر کشور اقدام کنید. قابل ذکر است که این محصول اگر به صورت عمده و اینترنتی خریداری شود، با کاهش قیمت همراه بوده است و مشتریان می توانید از تخفیفات ویژه آن در زمان خرید برخوردار شوید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *