جوراب شلواری های تولید شده ما دو ویژگی اصلی دارند که خطر پارگی را کاهش می دهد. این ویژگی ها انعطاف پذیری مواد و در دسترس بودن گزینه های اندازه های مختلف در محصولات است.

مواد انعطاف پذیر آن به راحتی شکل بدن شما را می گیرد و هیچ کشش سطحی وجود ندارد. بدین ترتیب مشکل پارگی پارچه در اثر کشش زیاد برطرف می شود.

شما به راحتی می توانید یکی از گزینه های اندازه بدن خود را متناسب با اندازه بدن خود پیدا کنید. وقتی جوراب شلواری متناسب با سایز بدن خود می پوشید، خطر پارگی را کاهش می دهید.

جوراب شلواری شیشه ای رنگ پا به طور کلی در اندازه های S، M، L و XL موجود هستند.

آیا همیشه آرزو داشته اید که در زمستان با جوراب شلواری زیبا شیک باشید؟

این اکنون با جوراب شلواری ضد سرماخوردگی جدید ما امکان پذیر است. از بیرون، محصول ما به لطف تقلید رنگ پوست شبیه یک جوراب شلواری شفاف واقعی است.

داخل آن دارای خز مصنوعی است که تمام زمستان شما را گرم نگه می دارد و راز شما این است که هیچ کس نمی داند! با آن، در تمام فصل احساس فوق العاده خوب و فریبنده خواهید داشت.

فضای داخلی جوراب شلواری، چه نرم و چه نرم، به گونه ای طراحی شده است که از شما در برابر کاهش دمای زمستان محافظت کند.

همچنین از پاهای شما در برابر خشکی پوست مربوط به سرمای بیرون محافظت می کند. زمستان امسال پوست بچه خواهید داشت!

به لطف برش عالی آن، پاهای شما لاغر می شود، شکم شما صاف می شود و باسن شما برای ظاهری غیرقابل مقاومت شکل می گیرد! جوراب شلواری شبح زنانه شما را برجسته می کند.

ما به خانم هایی با وزن بین 40 تا 70 کیلوگرم توصیه می کنیم.دیگر از جوراب شلواری که تنها پس از چند بار استفاده از بین می رود و پاره می شود، استفاده نکنید.

با این یکی دیگر این مشکل را نخواهید داشت زیرا مقاوم است. قابل شستشو با ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه ترجیحاً واژگون است و نیازی به نگهداری خاصی ندارد.

فوق العاده کشسان و سبک وزن، جوراب شلواری هنگام پوشیدن زیر لباس هیچ ناراحتی ایجاد نمی کند، بنابراین می توانید آزادانه حرکت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *