بورس فروش زیرانداز جاجیم و حصیری به صورت مستقیم از کارخانه های تولید کننده زیرانداز حصیر در اصفهان و یزد را مجموعه ای ما فراهم کرده است.زیرانداز حصیری بیشتر در شهر اصفهان تولید می شود اما زیرانداز جاجیمی در اصفهان و یزد قابل تولید می باشد.برای خرید و فرو ش انواع زیرانداز مسافرتی با مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

بورس فروش زیرانداز حصیری

کارخانه های تولید کننده زیرانداز حصیری در اصفهان بسیار زیاد می باشند که انواع زیرانداز بورس فروش زیرانداز حصیریحصیری را در سایز و کیفیت های مختلف تولید می کنند زیرانداز های حصیری در دو نوع زیرانداز حصیری مسافرتی و زیرانداز تخته ای یا همان فرشی تولید می شوند.
بیشتر زیرانداز های حصیری اصفهان به صورت دو تیکه تولید می شوند اما در سال های اخیر بعضی از تولید کنندگان زیرانداز حصیری اصفهان انواع زیرانداز مسافرتی حصیری را به صورت یک تیکه تولید می کنند.

فروش زیرانداز جاجیم

زیرانداز جاجیم در اصفهان و یزد تولید می شوند چون این دو شهر تولید کننده پارچه جاجیم و لیمینت استفاده شده در پشت زیرانداز می باشند.فروش زیرانداز در سایز های استاندارد زیر می باشد.

  • زیرانداز سه نفرفروش زیرانداز جاجیم
  • زیرانداز شش نفره
  • زیرانداز نه نفره

برند های تولید کننده زیرانداز

کارخانه ها و تولید کنندگان زیادی با برند های معتبر انواع زیرانداز را تولید می کنند.چند نمونه از برندهای معتبر دار به شرح زیر می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *