پیراهن لباس سفید برای قرن ها گزینه پیراهن لباس سنتی بوده است و امروزه رایج ترین رنگ برای پیراهن های لباس است.

یک پیراهن مردانه مکنزی سفید را می توان تقریباً با هر چیزی ست کرد و ظاهر خنثی آن نه تنها مکمل تمام عناصر دیگر لباس شماست بلکه برجسته می شود.

همانطور که گفته شد، پیراهن های لباس می توانند در هر رنگی باشند، اما هر رنگی گزینه مناسبی برای پیراهن مجلسی نیست.

به شما توصیه می شود که مجموعه پیراهن های لباس خود را با رنگ های ذکر شده در بالا شروع کنید و سپس کمد لباس خود را گسترش دهید تا رنگ های دیگری را که به خوبی با کمد لباس بزرگتر شما مطابقت دارند، بگنجانید.

مانند رنگ ها، الگوها به پیراهن های لباس شما شخصیت و شادابی می بخشند و همچنین بر رسمیت کلی آنها تأثیر می گذارند. به طور کلی، هر چه یک الگو پیچیده تر و قابل توجه تر باشد، رسمیت کمتری دارد.

در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان پیراهن مدرن از نامگذاری تا حدی استاندارد شده برای اشاره به لباس پیراهن استفاده می کنند، هیچ استانداردی در مورد معنای واقعی لاغر یا مدرن وجود ندارد.

بنابراین، برای تعیین مشخصات مناسب، با راهنمایان تناسب فردی مشورت کنید یا با یک نماینده فروش صحبت کنید. به همین ترتیب، برخی سازندگان هنگام تعیین تناسب، از زبان تندتری استفاده می کنند.

برای مثال، برادران بروکس، پیراهن‌ساز آمریکایی، اندام باریک خود را میلانو و لباس سنتی خود را مدیسون می‌نامد. با راهنمای تناسب همراه مشورت کنید تا دقیقاً نوع تناسب این نام ها را مشخص کنید.

پیراهن‌های لباس می‌توانند به معنای واقعی کلمه در هر رنگی باشند، اگرچه رسمی بودن نسبی آن رنگ‌ها اغلب تعیین می‌کند که چه رنگ‌هایی برای موقعیت‌های مختلف مناسب است. برخی از رنگ ها نیز برای فصول یا آب و هوای خاص مناسب تر هستند.

درک تئوری رنگ به شما این امکان را می دهد که رنگ پیراهن لباس خود را کاملاً در هر لباسی ادغام کنید، اما در لباس های مردانه، رایج ترین رنگ های پیراهنی که با آن مواجه می شوید سفید، سفید و آبی هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *